Lietuvos vyrų dvigubas gyvenimas: papasakojo apie perkamus butus meilužėms Pereiti į pagrindinį turinį

Lietuvos vyrų dvigubas gyvenimas: papasakojo apie perkamus butus meilužėms

2025-04-01 10:13

Lietuvės toleruoja vyrų dvigubus gyvenimus ir yra susitaikiusios, kad vyrai turi meilužes ir perka joms butus arba net namus. Tuo savo patirtimi įsitikinusi nekilnojamojo turto agentė, kuri surengė išskirtinį turą po vieną butą Vilniuje, kuris būtų tobulas variantas meilužei.

Lietuvos vyrų dvigubas gyvenimas: papasakojo apie perkamus butus meilužėms
Lietuvos vyrų dvigubas gyvenimas: papasakojo apie perkamus butus meilužėms / Asociatyvi freepik.com nuotr.

Daugiau šia tema kalbėjo nekilnojamojo turto agentė, knygos „Liber De Domo“ autorė Rasa Pavarienė.

– Lietuviai vyrai gyvena dvejopą gyvenimą ir savo mūzoms perka butus – kaip dažnai tai nutinka?

– Kaip nekilnojamojo turto ekspertė, dirbanti šioje rinkoje beveik 12 metų, norėčiau, kad tai būtų dažniau. Kad kiekvienas ponas, kuris mėgsta pasidaryti į kairę ir dešinę, savo mylimąją apdovanotų jai skirtu unikaliu butu. Deja, bet lietuviai dažniau mėgsta pataupyti ir savo mūzas apgyvendina nuomojamuose butuose, kurių sutartis būna sudaryta jo įmonės ar jo draugų įmonių vardu. Tokios brangios dovanos kaip nekilnojamasis turtas, komercinės patalpos ar kažkokie butukai yra labiau išimtis iš taisyklės.

– Lemiamą žodį taria vyras ar mūza?

– Deja, mūzų ir vyrų santykiuose lemiamą žodį taria ponas. Viskas tikriausiai priklauso nuo motyvacijos ir santykių. Kai šeimose pagrindinį žodį visada taria žmona, vaikų mama, ir iš esmės nelabai svarbu, ką vyras sako ir kas jam patinka, mylimųjų santykiuose vyras aiškiai nubrėžia finansines ribas.

LNK stop kadras.

– Kodėl sakote, kad Lietuvos moterys žino, jog jų vyrai gyvena dvejopą gyvenimą?

– Čia tikriausiai psichologai galėtų atsakyti į šiuos klausimus, bet savo aplinkoje visi turime porų, kur yra įsimaišęs trečias asmuo. Deja, mūsų moterys – lietuvės – yra linkusios užsimerkti, išgyventi ir susitaikyti su tuo.

– Vyrai butus perrašo, dovanoja ar leidžia tik gražiai pagyventi?

– Dažniau leidžia pagyventi ir pasimėgauti laiku kartu tame bute. Yra tik išskirtiniai atvejai, kai garbūs, įtakingi, turtingi ponai, kurių nematome nei mūsų Seime, nei Vyriausybėje – neapsigaukite tuo, – retai dovanoja, bet labiau mėgsta nuomoti ar pirkti. Damai leidžia tik pagyventi.

– Mūzos mėgsta, kad butas būtų labai gražus, „instagraminis“?

– Taip, kaip butas atrodo nuotraukose, yra labai svarbu. Kokioje verčių zonoje – tai irgi lemiamas momentas. Mūzos nesirenka standartinio dviejų kambarių buto Karoliniškėse, Pašilaičiuose ar Šeškinėje, kad ir su euroremontu. Renkasi Senamiestį, Žvėryną, Naujamiestį. Labai svarbu, kaip jis atrodo, kad būtų įrengtas. Per mano gyvenimo praktiką neteko parduoti nė vieno buto mylimajai, kuris, tarkime, būtų su daline apdaila – ką šeimos perka labai dažnai. Mūzoms svarbu, kad iš karto būtų galima gyventi.

– Kiek jūsų patirtyje teko susidurti su „alfonsais“ arba moterimis, kurios nukenčia nuo jų?

– Su „alfonsais“ tenka susidurti gerokai rečiau. Žinote, „alfonsams“ niekada nieko damos neperka – duoda pavalgyti, lizinguojamą automobilį. Jie pardavinėja savo gyvenimą už labai kuklią kainą.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

– Nekilnojamojo turto rinka ir jos burbulas kelia daugybę klausimų. Ką šiuo metu išgyvena rinka? Ar vis dar yra labai svarbu investuoti į nekilnojamąjį turtą?

– Visada geriausias sprendimas yra investuoti į nekilnojamąjį turtą. Po ramesnio vasario rinka išgyvena didžiulį pakilimą – žmonės renkasi namus: naujesnius, didesnius, brangesnius. Savo parduoda, perka, investuoja. Rinka labai aktyvi, pulsuoja, nėra požymių, kad kainos mažėtų. Pastaruoju metu po tokių didžiulių įvykių – pandemijos, karo situacijos – mes, brokeriai, laukiame, kada kainos pamažės, deja, nesulaukiame. Kiekvienas svarbus įvykis kainas dar labiau išpūtė.

– Kaip ir mūzos, nesate nuomos šalininkė?

– Esu už tai, kad kiekvienas žmogus turėtų dar papildomą nekilnojamąjį turtą. Vieną, du ar tris butus, kurie iš esmės senatvėje generuotų pajamas ir būtų nuomojami. Žinoma, tai nėra protingiausias sprendimas pačiam nuomotis. Jeigu tai darote, žinote, kad per dvejus ar trejus metus prarandate daugybę pinigų, kuriuos galėtumėte sutaupyti ir įsigyti savo būstą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Nueikit pas žydą prokurorą R. Blaževičių

R. Blaževi.čius, žyd.s, kartu su kitais žyda.s teismuose ir notarų kontorose bei policijoje ir visur kur reikia iš amžinų nuomininkų ž.dų baseinų jau daro nebe nuomininkus. Ką tai reiškia vietiniams gyventojams ir savininkams, patys suprantate. Lygiai kaip ir suprantate, kokia gali būti mūza pas pagyvenusi nuobodų žydą, kuris ne tik smirdi, bet ir pirštu savo pats sau išangę kasdien išsivalo ir ta mūza tą ji pirštą nučiulpia. Tuo ir baigiasi mūzos misija. Rubackyt.s taip pat. Kaip ir visų negabių .ydžių.
1
0
Nueikit pas žydą prokurorą R. Blaževičių

R. Blaževičius, žydas, kartu su kitais žydais teismuose ir notarų kontorose bei policijoje ir visur kur reikia iš amžinų nuomininkų žydų baseinų jau daro nebe nuomininkus. Ką tai reiškia vietiniams gyventojams ir savininkams, patys suprantate. Lygiai kaip ir suprantate, kokia galų būti mūza pas pagyvenusi nuobodų žydą, kuris ne tik smirdi, bet ir pirštu savo pats sau išaugę kasdien išsivalo ir ta mūza tą ji pirštą nučiulpia. Tuo ir baigiasi mūzos misija. Rubackytės taip pat. Kaip ir visų negabių .ydžių.
1
0
Visi komentarai (2)