M. Sologubą „Snaigės“ vadovo poste laikinai keičia R. Lugovikas | Diena.lt

M. SOLOGUBĄ „SNAIGĖS“ VADOVO POSTE LAIKINAI KEIČIA R. LUGOVIKAS

  • 1

Vienintelės Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovės „Snaigė“ akcijų paketą perėmus naujam akcininkui, įmonės valdyba nuo spalio 4 dienos atšaukė Mindaugą Sologubą iš bendrovės generalinio direktoriaus pareigų – laikinai eiti šias pareigas nuo spalio 5-oios paskyrė vykdomąjį direktorių Ruslaną Lugoviką.

Naujoji įmonės akcininkė ir jos kreditorė – Lietuvos skolų valdymo bendrovės „Easy Debt Service“ kontroliuojama įmonė „EDS Invest 3“, už 500 tūkst. eurų neseniai įsigijusi  91,1 proc. įmonės akcijų paketą iš Kipro bendrovės „Sekenora Holdings“, taip pat pranešė ketinanti teikti privalomą nekonkurencinį oficialų siūlymą dėl likusių „Snaigės“ akcijų įsigijimo, per Vilniaus „Nasdaq“ biržą pranešė „Snaigė“. 

„Easy Debt Service“ vadovė Rasa Butkuvienė BNS yra sakiusi, kad tokiu sandoriu siekiama išvengti galimų trikdžių Alytaus įmonės nemokumo procese. Ji neatskleidė, kokia būtų „Snaigės“ ateitis, jei „EDS Invest 3“ įgytų jos kontrolę. 

Anksčiau skelbta, kad „Snaigė“ bendrovėms „EDS Invest“ ir „EDS Invest 3“ skolinga apie 9 mln. eurų, o jų reikalavimai užtikrinti skolininkės turto hipoteka bei įkeitimu.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Lukrecija

Nu ką. Be Sologubo niekas nebetrukdys gabalais įmonės išdrąskyti. Nes jei kas ir kišo greito bankroto procedūrai pagalius į ratus, tai tik jis. Amen Snaigei.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS