Seime – siūlymas drausti savivaldybės būstus pernuomoti | Diena.lt

SEIME – SIŪLYMAS DRAUSTI SAVIVALDYBĖS BŪSTUS PERNUOMOTI

Seimo nariai siekia uždrausti savivaldybės būstus pernuomoti.

Tai numatančią Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo pataisą Seime įregistravo penki socialdemokratai: Algirdas Sysas, Rasa Budbergytė, Dovilė Šakalienė, Bronius Bradauskas ir Linas Balsys.

Iniciatyva uždrausti pernuomoti savivaldybės būsto fonde apskaitomus būstus kilo po to, kai šią savaitę LRT paskelbė informaciją, jog iš Neringos savivaldybės butus pigiai išsinuomoję buvę, esami politikai, savivaldybės įmonių darbuotojai juos rinkos kainomis pernuomoja turistams.

Bent penkis butus pernuomoja mero Dariaus Jasaičio bendrapartiečiai socialdemokratai.

Pagal dabar galiojančią tvarką, savivaldybės būsto fondą sudaro socialiniai būstai ir savivaldybės būstai. Savivaldybės būstai savivaldybės tarybos sprendimu nuomojami asmenims ir šeimoms, kurie negali būti iškeldinti iš gyvenamųjų patalpų nesuteikiant jiems kitų gyvenamųjų patalpos arba su savivaldybe ar jos įstaigomis yra susiję darbo santykiais.

Pataisos iniciatorių žiniomis Neringos savivaldybėje šiuo metu socialinio būsto nuomos laukia 28 šeimos.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Valdininkų grietinėlė

Juokaujat. Tik siūlymas? Jau reikėjo prabalsuoti ir raktai turėjo būti grąžinti. Ar dar nori pratempti iki rugsėjo - pasiimti porą tūkstančių?

senole

privatizuoti savivaldybes nuomojamus butus taippat reikia uzdrausti,savo butus prageria,stoja i eile socialiniam bustui gauti o veliau ir privatizuoti nori,o gyventojams vargti reikia su jais

...

Akivaizdu kad tokių butų turėtojams jie nėra reikalingi, tad - iškart juos iš jų REIKIA atimt.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS