„Valstiečiai“ ragina panaikinti ribojimus smulkiajam verslui ir turgavietėms | Diena.lt

„VALSTIEČIAI“ RAGINA PANAIKINTI RIBOJIMUS SMULKIAJAM VERSLUI IR TURGAVIETĖMS

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija ragina nedelsiant panaikinti diskriminacinius ribojimus smulkiajam verslui, turgavietėms arba taikyti analogiškus draudimus prekybos tinklams.

Toks pasiūlymas išsakytas Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narių parengtame rezoliucijos projekte dėl smulkiojo verslo diskriminacijos, valdant COVID-19 pandemiją, vengimo.

„Vyriausybės sprendimai dėl pandemijos valdymo diskriminuoja smulkiuosius verslininkus didžiųjų prekybos tinklų atžvilgiu – pastariesiems ir toliau leidžiama prekiauti ne tik būtiniausiomis prekėmis. Tuo metu analogiškas prekes parduodančių smulkiųjų verslininkų veikla yra uždrausta“, – sako Seimo LVŽS frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė.

LVŽS frakcijos, Ekonomikos komiteto narė Laima Mogenienė atkreipia dėmesį, kad daugelio smulkiajame versle dirbančių žmonių padėtis yra ypač pažeidžiama. Tuo metu pirmosios COVID-19 bangos valdymo laikotarpiu smulkusis verslas įrodė esantis atsakingas ir pajėgus užtikrinti Vyriausybės nustatytų reikalavimų įgyvendinimą.

Seimo LVŽS frakcijos nariai ragina Vyriausybę atsižvelgti į rezoliucijos projekte išsakytus argumentus ir taikyti pavasarį Lietuvoje naudotus sprendimus, užtikrinant saugią smulkiojo verslo vykdomą prekybą ir paslaugas, ir siūlo nedelsiant panaikinti diskriminacinius ribojimus smulkiajam verslui, turgavietėms.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Žodžių trūksta

Valstiečiai patylėtų geriau- tik kiršinti žmones moka. Už galybę mirčių yra atsakingi, nes neįvedė rimto karantino laiku-spalį, lapkritį. Teisti reikėtų juos...tik kas iš to-gyvybių nesugrąžinsi.

joo

patys kaimieciai viska sugalvojo pavasari.pirma leido atidaryti baznycias,o ne turgavietes.nustokit vaidinti sventaisiais.

pritariu " valstiečių " siūlymui . Gana stambiems verslams pataikauti .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS