„Arvi“ Mogiliove investuos apie 50 mln. JAV dolerių | Diena.lt

„ARVI“ MOGILIOVE INVESTUOS APIE 50 MLN. JAV DOLERIŲ

  • 1

Lietuvos maisto gamybos grupė "Arvi" ketina plėsti investicijas Baltarusijoje - Mogiliovo srityje grupė statys kalakutų auginimo ir perdirbimo bei gyvūninių atliekų perdirbimo įmones. Planuojama, kad investicijos sieks apie 50 mln. JAV dolerių.

Susitarimą su vietos valdžia "Arvi" ketina pasirašyti trečiadienį Mogiliove, kur vyksta tarptautinis investicijų forumas.

Mogiliovo apskrities vykdomojo komiteto Ekonomikos komiteto pirmininkas Ruslanas Stracharas sakė, kad investicijų projektai bus įgyvendinti per porą metų ar greičiau.

"Bus pasirašytas susitarimas su "Arvi" - gyvūninių atliekų utilizavimo įmonė, taip pat kalakutų auginimo ir perdirbimo ferma. Abu šie projektai jau praėjo parengiamąją stadiją", - Mogiliove žurnalistams sakė jis.

"Arvi" vadovas Vidmantas Kučinskas BNS teigė, jog Lydoje, šalia proteinų gamyklos jau pradėtas statyti mėsos perdirbimo fabrikas, pašarų gamykla, kalakutų fermos.

"Visos mūsų šios investicijos sudarys apie 64 mln. eurų", - sakė V.Kučinskas. Jo teigimu, 2015 metų pabaigoje kompleksas bus baigtas.

"Mes esame sukūrę Baltarusijoje įmonę "Belagro" ir vykdome atskirą veiklą, nesusijusią su Lietuva, su Europa", - sakė V.Kučinskas.

"Arvi" į proteinų gamyklą Lydoje investavo 18,7 mln. eurų, į jos pajėgumų padidinimą per metus investuos dar maždaug 3,5 mln. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

onute XT

o ju veikla nesusijusi su komunistinio rezimo reimimu ir rusijos agresijos didejimu? ha ha ha

SUSIJUSIOS NAUJIENOS