Galutinis teismo sprendimas: buvęs VMI vadovas atleistas teisėtai | Diena.lt

GALUTINIS TEISMO SPRENDIMAS: BUVĘS VMI VADOVAS ATLEISTAS TEISĖTAI

  • 3

Buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkas Dainoras Bradauskas 2017 metais buvo atleistas teisėtai, galutinai nutarė teismas.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) trečiadienį paskelbė, kad nėra pagrindo naikinti ar keisti pirmos instancijos teismo sprendimą.

„Pareiškėjui (D. Bradauskui – BNS) tarnybinė atsakomybė buvo pritaikyta už jo padarytus konkrečius teisės aktų reikalavimų pažeidimus, tarp jų – ir neteisėtą informacijos apie kitus mokesčių mokėtojus atskleidimą, ketinimą padėti kitam asmeniui išspręsti mokestinį klausimą, sukuriant jam išskirtines sąlygas, šiuos pažeidimus patvirtina byloje nustatyti duomenys”, – nutartyje teigė teismas.

LVAT įvertino, kad D. Bradausko padaryti pažeidimai buvo pagrįstai įvertinti kaip šiurkštus pažeidimas – piktnaudžiavimas tarnyba.

D. Bradauskas teismuose prašė panaikinti 2017 metų finansų ministro Viliaus Šapokos įsakymą dėl atleidimo ir grąžinti jį į pareigas.

V. Šapoka D. Bradauską atleido, gavęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) medžiagą apie slapta įrašytus jo pokalbius su buvusiu verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimundu Kurlianskiu.

Įvertinęs teisėsaugos medžiagą, ministras konstatavo, kad D. Bradauskas diskreditavo valstybės tarnybą, pažemino Mokesčių inspekcijos autoritetą ir sukompromitavo šią instituciją.

Teisėsauga buvo pradėjusi tyrimą dėl D. Bradausko veiksmų, bet vėliau jį nutraukė, konstatavusi, kad jis nusikaltimo nepadarė.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

VIRGILIJUS

SU TURTO KONFISKACIJA?

tai landsbergizmo KLIKOS teismo nutartis,

kada iš TEISMŲ sistemos i š v y s i m e, landsbergizmo KLIKOS sovietinių ATPLAIŠŲ/kgb/ teisėjus, kurių dėka ,Lietuvoje 30 metų triumfuoja OŽIO sukurtas "teisingumas".Juk STT pagavo tik 8 korumpuotus , s a k o TEISMŲ s i s t e m o j e tokių yra 80 %

rasytojas

ir asilui su ilgom ausim buvo aisku

SUSIJUSIOS NAUJIENOS