Jonavos taksistus tikrino FNTT: rasta daugybė pažeidimų | Diena.lt

JONAVOS TAKSISTUS TIKRINO FNTT: RASTA DAUGYBĖ PAŽEIDIMŲ

Jonavos gyventojams pasiskundus, kad taksi paslaugų kainos staiga padidėjo, teisėsauga patikrino kai kurias Jonavos taksi bendroves bei vairuotojus ir nustatė pažeidimų.

Tik vienas iš 8 taksi vairuotojų pateikė kvitą, likę 7 važiavo su neįjungtais taksometrais, vienas nepateikė taksometro žurnalo ir neturėjo techninio paso, pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT). Pasak jos, taksistai dėl to kaltina padidėjusius mokesčius.

Be to, aptiktas vienas „nelegalas“ ir penki degtinės buteliai, kurių vieną sėkmingai „nusipirko“ pareigūnas. Vienoje taksi bendrovių dispečere dirbo moteris be jokios sutarties. Pasak bendrovės direktoriaus, ji neva mokėsi dirbti.

Kauno apskrities Valstybinės  mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkė Judita Stankienė sako, kad šiam sektoriui daugiau dėmesio bus skiriama ir ateityje.

FNTT nuotr.

„Tikimės, kad nuo kovo 1 dienos įkurtas Jungtinių operacijų centras, kuriame bus renkama ir analizuojama su mokesčių įstatymų ir kitais pažeidimais finansų sistemai susijusi informacija, taps puikia platforma dar aktyvesniam bendradarbiavimui užkardant galimas šešėlinės ekonomikos apraiškas“, − sakė ji.

Dėl pažeidimų pradėtos administracinių nusižengimų teisenos. FNTT taip pat atlieka patikrinimą dėl galimo apgaulingo apskaitos tvarkymo vienoje bendrovių.

Patikrinimus kartu su FNTT surengė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, VMI bei Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai.

FNTT nuotr.

GALERIJA

  • Jonavos taksistus tikrino FNTT: rasta daugybė pažeidimų
  • Jonavos taksistus tikrino FNTT: rasta daugybė pažeidimų
  • Jonavos taksistus tikrino FNTT: rasta daugybė pažeidimų
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

NE

o as skubedama tai tikrai nesidereciau ir po kisenes neiskociau kvito.Tikrai gaunu ji ir jis mano.Jei sedu i taksi ,tai vadinasi skubu.

Al

1. Keleivis nelauks kol jam israsys kvita 2. Jeigu viska deklaruoti butu neimanoma susirinkti minimumo su esanciais mokesciais, tam kad ji surinkti viska deklaruojant, paslauga pabrangtu 3 kartus 3. Neitikinamai skamba jog mestelenai noreru uz paslauga moketi 3x daugiau tam kad islaikyt tuos kurie juos ir taip smaugia t.y. valdzia(mankurtus(

SUSIJUSIOS NAUJIENOS