Lietuviško motorolerio kūrėjams šiuos dviračius kuria kinai | Diena.lt

LIETUVIŠKO MOTOROLERIO KŪRĖJAMS ŠIUOS DVIRAČIUS KURIA KINAI

  • 0

"Vičiūnų" įmonių grupei priklausanti viena didžiausių motociklų ir aksesuarų pardavėjų Lietuvoje bendrovė "Motoshop" nusprendusi, kad greta atstovaujamų "Yamaha" ir KTM ženklų reikia pigesnių gaminių, susirado motorolerių gamyklą Pietų Kinijoje ir susitarė dėl šių transporto priemonių gamybos lietuviams, pirmadienį praneša "Verslo žinios".

Šiandien lietuvišku prekės ženklu pažymėti maždaug 1 tūkst. eurų kainuojantys motorolerių "Mosca" parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, susitarimas pasirašytas ir su švedais, norima pradėti prekiauti Belgijoje bei Olandijoje.

Pasak "Motoshop" pardavimo vadovo Ugniaus Stančiaus, motorolerių dizainas kuriamas Europoje, detalės gaminamos Kinijoje, lietuviai transporto priemones surenka ir užtikrina, kad jos veiktų. Kartu su naujais motoroleriais kompanija užsisako ir atitinkamą kiekį atsarginių detalių.

Bendrovės ateities planuose - ne tik įprasti vidaus degimo variklį turintys motoroleriai. Kompanija svarsto į Lietuvą atsivežti elektra varomų dviračių transporto priemonių. Aktyvios plėtros Lietuvoje kol kas "Motoshop" vadovai neplanuoja.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS