„Litexpo“ valstybei planuoja sumokėti beveik 730 tūkst. eurų dividendų | Diena.lt

„LITEXPO“ VALSTYBEI PLANUOJA SUMOKĖTI BEVEIK 730 TŪKST. EURŲ DIVIDENDŲ

  • 0

Už pernai metus parodų ir kongresų centras „Litexpo“ planuoja valstybei sumokėti 728 tūkst. eurų dividendų, tai yra beveik 46 proc. daugiau nei 2017 m.

Tai, kaip pranešė įmonė, lėmė pernai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai, kurie reikšmingai prisidėjo prie įmonės augimo, procesų efektyvinimo ir finansinių rodiklių didėjimo.

„Litexpo“ apyvarta pernai siekė 7,35 mln. eurų - tai 5 proc. daugiau nei planuota. Skaičiuojama, kad palyginti su praėjusiais metais, pardavimo pajamos augo 20 proc., veiklos pelnas didėjo 19 proc.

Pasak įmonės vadovo Justino Bortkevičiaus, planus viršijusius metų rezultatus visų pirma lėmė strateginiai sprendimai.

„Pernai (...) atsisakėme stendų įrengimo ir projektavimo veiklos bei nustojome teikti valymo paslaugas, jos yra perkamos rinkoje. Taip pat pernai skyrėme ypatingą dėmesį naujų konferencijų ir renginių pritraukimui, todėl būtent pajamos iš konferencijų organizavimo mūsų krepšelyje sudaro vis didesnę dalį ir augo bene sparčiausiai“, - sakė parodų ir kongresų centro „Litexpo“ direktorius Justinas Bortkevičius.

Pernai „Litexpo“ rengiamose parodose dalyvavo 3303 įmonės, tarp jų - 536 dalyviai iš užsienio šalių. Palyginus su 2017 metų statistika, bendras dalyvių skaičius išaugo 15 proc., sulaukta daugiau kaip 300 tūkst. lankytojų. 15 proc. augo ir renginių, seminarų, konferencijų skaičius. Bendras surengtų parodų plotas išaugo daugiau nei trečdaliu (34 proc.) ir viršijo 196 tūkst. kv. m.

Anot J. Bortkevičiaus, gerus rezultatus lėmė ir 5 proc. klientų pasitenkinimo (NPS) rodiklio augimas.

„Mūsų klientai - pagrindinis mūsų prioritetas. Investuojame į modernias technologijas, į šiuolaikinę žmogiškųjų išteklių vadybą, koncentruojamės į partnerystę ir skaidrią veiklą”, - teigė „Litexpo” vadovas.

Pasak įmonės, artimiausiu metu ,,Litexpo” ketina į veiklą integruoti naują sistemą, kuri palengvins dalyvių registravimosi į parodas procesus, be to leis savarankiškai pasirinkti parodinį plotą, matyti jo 3D vaizdą, susikurti stendo vizualą, išsirinkti jo įrengimui reikalingus baldus, įrangą.

Valstybei priklauso kontrolinis 98,76 proc. „Litexpo” akcijų paketas, kurį patikėjimo teise valdo Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Gairės: Litexpo, dividendai
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS