Moterys kovo 8-ąją nesidrovi pasilepinti ir pačios | Diena.lt

MOTERYS KOVO 8-ĄJĄ NESIDROVI PASILEPINTI IR PAČIOS

  • 0

Moters dieną ne tik vyrai stengiasi pasveikinti ir išskirtiniu dėmesiu apdovanoti savo mylimąsias, drauges ar koleges. Prekybos tinklo „IKI“ duomenimis, save šią dieną linkusios palepinti ir pačios moterys. Tiek vyrų, tiek moterų kovo 8-osios krepšelyje dažniausiai atsiduria brangesnis vynas ir šokoladas.

Vyrai kovo 8-ąją tradiciškai moterims dovanoja gėles. Prekybos tinklo duomenimis, skintų gėlių – tulpių, rožių, narcizų, irisų, gvazdikų bei frezijų – pardavimai šventės dieną išauga apie 20 ir daugiau kartų. „Visgi nepaisant galimybės rinktis iš pakankamai plataus gėlių asortimento, ir šiemet dažniausiai vyrai perka tulpių puokštes. Tokį jų sprendimą greičiausiai lemia mažesnė nei pernai metais šių gėlių kaina. Jų pardavimai sudaro apie 65 proc. visų skintų gėlių pardavimų“, – kalba prekybos tinklo „IKI“ Viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.

Prekybos tinklo duomenimis, moterys kovo 8-ąją lepinamos brangesniais saldumynais, vynais, o taip pat ir tokiais afrodiziakais kaip braškės bei krevetės. Braškių kelias dienas prieš Moters dieną ir po jos pirkėjai vyrai nuperka maždaug 20 kartų daugiau nei savaitę prieš Moters dieną.

Moterys jų šventės dieną sau gėlių neperka, tačiau pirmenybę teikia vynui bei įvairių rūšių šokoladams. Pastarųjų artėjant kovo 8-ajai ir šventės dieną moterys nuperka 15 kartų daugiau, lyginant su įprasta savaite.

„Pastebime, kad per tokias šventes kaip Moters ar Valentino diena tiek vyrai, tiek moterys vis dažniau linkę pasilepinti ir renkasi brangesnių prekių segmentą. Be abejonės, tam įtakos turi ir tuo metu tokioms prekėms taikomos nuolaidos“, – teigia A. Petraitis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS