Nuo gegužės 28-osios planuojami skrydžiai iš Vilniaus į Oslą | Diena.lt

NUO GEGUŽĖS 28-OSIOS PLANUOJAMI SKRYDŽIAI IŠ VILNIAUS Į OSLĄ

Penktadienį „airBaltic“ pranešė nuo gegužės 28 d. planuojanti pradėti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Oslą.

„Kol neprasidėjo krizė, mes teikėme geriausią susisiekimą su visomis trimis Baltijos šalių sostinėmis. Dabar grįžtame turėdami aiškų tikslą išlaikyti savo pozicijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Naujame maršrute pastebėjome didelę keleivių paklausą“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Įmonė atsiradus poreikiui, lanksčiai koreguoja skrydžių tvarkaraštį, todėl keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose.

Visą skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti įmonės interneto svetainėje. Be to, laikinai galima pasinaudoti papildomu pasiūlymų visoms naujoms skrydžių rezervacijoms, atliktoms iki 2020 m. gegužės 31 dienos. Keleiviai, kurie bilietus užsisakys iki gegužės 31 d., gali nemokamai juos pakeisti į naują datą. Galimas tik vienas pakeitimas.

Nuo gegužės 18 dienos „airBaltic“ vykdo kasdienius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Rygą. Gegužės 25 d. „airBaltic“ taip pat atnaujins skrydžius iš Vilniaus į Taliną.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS