Prekybos tinklas „Prisma“ traukiasi iš Lietuvos | Diena.lt

PREKYBOS TINKLAS „PRISMA“ TRAUKIASI IŠ LIETUVOS

  • 11

SOK priėmė sprendimą nutraukti prekybos centrų „Prisma“ veiklą Latvijoje ir Lietuvoje.

„Šių metų pradžioje pradėjome savo tarptautinės veiklos strategijos atnaujinimą. Jos metu priėjome išvadą, jog mūsų parduotuvių „Prisma“ rinkos dalis Latvijoje ir Lietuvoje nėra pakankama, kad artimiausioje ateityje mūsų veikla būtų pelninga. O užimti pakankamą papildomą rinkos dalį natūraliai plečiant verslą ateinančiais metais būtų labai sunku, – sakė SOK vykdomasis viceprezidentas Jorma Vehviläinen. – Pastaraisiais metais mažmenininkai daug investavo abiejose šalyse, todėl mažmeninių parduotuvių plotas kvadratiniais metrais, atsižvelgiant į gyventojų skaičių ir vartotojų perkamąją galią, jau yra gana didelis. Be to, dėl „Prisma Deglava“ uždarymo pernai ir mūsų nuomos sutarties nutraukimo prieš terminą ženkliai sumažėjo mūsų veiklos galimybės Latvijoje.“

Šiuo metu SOK turi tris parduotuves „Prisma“ Latvijoje ir keturias Lietuvoje. Birželio mėnesį šios parduotuvės bus uždarytos. Veikla bus nutraukta nustatytu būdu, o veiklos nutraukimo procesas prasidės gegužės pradžioje, paskelbus išpardavimą uždarymo proga. „Prisma“ pasirūpins savo įsipareigojimais tiekėjams ir paslaugų teikėjams.

SOK toliau tęs parduotuvių „Prisma“ veiklą Estijoje ir Sankt Peterburge. Šiuo metu Estijoje veikia aštuonios parduotuvės „Prisma“, o Sankt Peterburge – šešiolika. Ir toliau bus siekiama didinti rinkos dalį bei parduotuvių skaičių abiejose šalyse. Skelbiama, kad veiklos nutraukimas Latvijoje ir Lietuvoje neturės įtakos Estijoje ir Sankt Peterburge vykdomos veiklos finansiniams rezultatams.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Anonimas

Nera OTKATO , nėra verslo. Adju.

deja

Bus tusti plotai, panasiai kaip ir Norfai atsisakius nuomojamu patalpu.Iki siol stovi tuscios patalpos prie Silainiu turgaus ir Baltijos pr.Ir niekas i jas nesiverzia.

...

Tas pats ir LIDL lauka - Frank Kruk dvasia pas mus vis dar gyva!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS