Lietuviai išgraibstė „Volkswagen“ elektromobilių rezervacijas | Diena.lt

LIETUVIAI IŠGRAIBSTĖ "VOLKSWAGEN" ELEKTROMOBILIŲ REZERVACIJAS

  • 1

"Volkswagen" pirmą kartą Europoje ir Baltijos šalyse pradėjo išankstinę pirmojo elektromobilių šeimos nario "ID.3 1ST" rezervaciją. Visi 20 Lietuvai skirtų automobilių buvo rezervuoti per pirmąsias valandas.

Lietuvoje užsakymų priėmimas prasidės iškart po Frankfurto automobilių parodos. Tuomet klientai pas pasirinktą atstovą galės pateikti įpareigojantį užsakymą vienam iš trijų išskirtinių "ID.3 1ST" modelių.

Iki tol klientai galės bet kada atšaukti savo rezervaciją, o užstatas bus grąžintas. Išankstiniai užsakymai vėl taps įmanomi, jei bus atšaukta bet kuri rezervacija. Išankstinei rezervacijai sukurta speciali riboto leidimo "ID.3 1ST" versija bus siūloma su gausia įranga. Tokių automobilių bus pagaminta tik 30 tūkst. "Volkswagen" komplektuos "ID.3 1ST" su vidutinio dydžio baterija, kuri pirkėjams bus pasiūlyta tik vėliau, tačiau turėtų tapti populiariausiu pasirinkimu. Iš viso šios serijos modeliuose bus siūlomos trys baterijų talpos. Mažiausioji (45 kWh) įkrovimu leis įveikti 330 km, o didžiausioji (77 kWh) – iki 550 km pagal WLTP standartą. Išankstinės rezervacijos metu siūlomas automobilis vienu įkrovimu galės įveikti 420 km (pagal WLTP).

"ID.3" pirkėjus pasieks be anglies dvideginio poveikio aplinkai – į šį tikslą orientuota tiek akumuliatorių, tiek "ID." automobilių gamyba. Pavyzdžiui, gamybos procese naudojama tik atsinaujinanti energija, o tarša, kurios neįmanoma išvengti, bus kompensuojama sertifikuotais klimato apsaugos projektais. "Volkswagen" siūlys keturių spalvų ir trijų versijų "ID.3 1ST". Visos versijos bus komplektuojamas su dideliais ratlankiais ir gausia papildoma įranga: "ID.3 1ST" su daugybe patogumų, valdymu balsu ir navigacijos sistema, "ID.3 1ST Plus" su papildomais "IQ.Light" žibintais ir dviejų spalvų interjeru bei kėbulu, bei "ID.3 1ST Max" su panoraminiu stogu ir tokiomis inovacijomis kaip ant stiklo projektuojama papildytos realybės informacija. "ID.3 1ST" gamyba prasidės 2019 m. pabaigoje, o pirmieji automobiliai pirkėjus pasieks 2020-ųjų viduryje. Išankstinius "ID.3" serijos automobilių pardavimus "Volkswagen" atstovai pradės šių metų rudens pabaigoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

myli

Lietuviai myli W (Visiskus Vezimus).

SUSIJUSIOS NAUJIENOS