Dainininkas V. Baumila sostinę budins su gausia garsenybių palyda | Diena.lt

DAINININKAS V. BAUMILA SOSTINĘ BUDINS SU GAUSIA GARSENYBIŲ PALYDA

  • 0

Likus mažiau nei savaitei iki didžiausio šių metų gyvo garso koncerto Vilniaus Valdovų rūmų Didžiajame kieme, atlikėjas Vaidas Baumila atveria generalinės repeticijos užkulisius. 

Dainininkas nekantriai laukia, kol pasirodys didingą praeitį menančioje scenoje, kur jam akomponuos pučiamųjų instrumentų orkestras, ir pasakoja, su kokiais puikiai žinomais muzikantais atliks klausytojų mylimas dainas.

Jau liepos 10 d. vyksiančiame koncerte draugiją scenoje V. Baumilai palaikys tokios šalies muzikos pasaulio įžymybės kaip Monika Pundziūtė-Monique, Justė Starinskaitė bei jaunasis talentas Sofija Vasilevskytė.

Valdovų rūmų kieme skambės duetu atliekama daina „Karolis“, į vasaros hitų viršūnes kylanti „Milijonai“, klausytojų širdis užkariavusi „Dviese“ bei kiti populiarūs V. Baumilos kūriniai.

Pats dainininkas džiaugiasi dideliu jo muzikos mylėtojų susidomėjimu ir aktyviai ruošiasi ateinančiam koncertui, kuris pasak V. Baumilos, yra vienas laukiamiausių vakarų jo gyvenime. „Iš visų jėgų stengiuosi, kad liepos 10 d. vakaras būtų nepamirštamas visiems atvykusiems į Valdovų rūmų kiemelį. Išskirtinė, istorija alsuojanti koncerto vieta, didžiulė pučiamųjų instrumentų orkestro energija ir scenoje būsiantys mylimi draugai padės man, tačiau turiu atiduoti klausytojams ir visą save. Tai ir planuoju padaryti“, – šypsodamasis kalba V. Baumila.

Sulaukus didelio susidomėjimo koncertu, į prekybą šią savaitę paleisti papildomi bilietai.

GALERIJA

  • Dainininkas V. Baumila sostinę budins su gausia garsenybių palyda
  • Dainininkas V. Baumila sostinę budins su gausia garsenybių palyda
  • Dainininkas V. Baumila sostinę budins su gausia garsenybių palyda
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS