Dėmesio: perkeliamas Jazzu koncertas festivalyje „Midsummer Vilnius“ | Diena.lt

DĖMESIO: PERKELIAMAS JAZZU KONCERTAS FESTIVALYJE „MIDSUMMER VILNIUS“

  • 3

Festivalyje „Midsummer Vilnius“ liepos 17 d. Valdovų rūmų kieme turėjęs vykti Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas dėl atlikėjos sveikatos problemų perkeliamas į liepos 27 d. (šeštadienį). Vienai populiariausių Lietuvos atlikėjų Jazzu dėl staiga dingusio balso, teko atšaukti artimiausius koncertus.

Visi, įsigiję bilietus į liepos 17 dienos koncertą, su jais gali atvykti į liepos 27 d. (šeštadienį) perkeltą pasirodymą. Tie, kuriems naujoji data yra netinkama, bilietus galite grąžinti iki liepos 21 d., kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt ir užpildę pinigų grąžinimo formą, kurią rasite ČIA arba pasikeisti bilietus į bet kurį kitą festivalio „Midsummer Vilnius“ koncertą.

Ypatinga aura alsuojančiai Valdovų rūmų erdvei Justė ruošia specialų, romantišką bei lyrišką koncertą, kuriame atlikėja pasirodys kartu su būriu pritariančiųjų vokalistų, akompanuojant fortepijonui ir violončelei.

Daugiau informacijos galite rasti Bilietai.lt bilietų pardavimo kasose arba internetu www.bilietai.lt bei www.midsummervilnius.com.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Manau

Mažiau naudotų kvaišalų tai nereikėtų sirgti,o bendrai tai vienos cypinčios panos nuostolių nėra ir ausims lengviau.Kokia čia dainininkė iš jos ?

Rachael Seymour

Mano kaimyno motiNa daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šia nuoroda ,,, >>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

prasidėjo

vasaros šou .......... vienai balsas dingsta , kitai rankos dreba

SUSIJUSIOS NAUJIENOS