Lietuvos sostinė ruošiasi ispaniškai fiestai | Diena.lt

LIETUVOS SOSTINĖ RUOŠIASI ISPANIŠKAI FIESTAI

  • 6

Pasibaigus prancūziškosioms atostogoms Vilnius ruošiasi dar piečiau esančios Ispanijos ritmams ir spalvoms – kitą savaitgalį, liepos 31 – rugpjūčio 2 dienomis, čia vyks „Ispaniškos atostogos“.

Lietuvių mėgstama Ispanija atsiskleis per aistringus ir energingus šokius, romantiškos muzikos koncertus, ispaniško paveldo ir maisto atradimus.

Atsiskleis visa šokių paletė

Vilniuje galima bus išvysti ir patiems sušokti daugybę lotyniškų šokių: flamenko, pasodoblį, salsą, bačatą, kizombą, pasportuoti su šių šokių žingsnius apjungiančia energingąja zumba. Šokių programa prasidės kitą penktadienį K. Sirvydo skvere flamenko šokio grupės „Tientos“ pasirodymu, šeštadienį lauks flamenko šokių grupė “Duo Flame”, zumbos maratonas ir ugningojo ispanų kilmės šokio pasodoblio, vaizduojančio kovą koridoje, koncertinė programa.

Sekmadienį gana neįprastoje vietoje – „Business Stadium“ promenadoje (Rinktinės g. 3) – vyks siautulingas šokių vakaras po atviru dangumi. Pirmiausiai bus galima nemokamai su profesionaliais mokytojais išmokti salsos žingsnių, o vėliau sudalyvauti socialinių ispaniškų šokių – salsos, bačatos, kizombos – vakarėlyje, truksiančiame iki vėlumos.

Ispanija – neįsivaizduojama be muzikos

Gitaros garsai, jausmingi romansai – tai asocijuojasi su Ispanija tiems, kas pažino šią šalį ar žiūrėjo ispaniškus filmus, todėl ir Vilniuje bus galima sudalyvauti tikrų ispaniškų romansų vakare, vyksiančiame kitą penktadienį. Šeštadienį klasikinės muzikos jausmingumą pademonstruos grupės „Sandra Carrillo & Los Rumberos“ koncertas. Muzikantai atliks autentiškas katalonų rumbos, flamenko rumbos, koplos, bolero, son melodijas ir klausytojus nuneš į savą pietų kraštą. Ispaniškas melodijas gros ir retro duetas „Ja-Da“, koncertą surengsiantis restorane „Lokys“.

Jaunimo ir kitų vakarinį šėlsmą mėgstančių žmonių lauks bent keli vakarėliai: ispaniškas vakarėlis Halės turguje, „Bailando“ vakarėlis K. Sirvydo skvere su didžėjumi iš Venesuelos Dj Carlos Rosu, minėtas socialinių šokių vakarėlis Rinktinės g., kurį organizuoja šokių studija „Vuelta“.

„Ispaniškų atostogų“ dalyvių taip pat lauks ispaniško kino seansai, šios šalies ir Vilniaus sąsajas atskleisiančios ekskursijos, maisto degustacijos, rengiama programa ir vaikams. Veiksmas vyks sostinės centre: K. Sirvydo skvere (Pilies g.), Didžiojoje gatvėje, Rotušės aikštėse, Halės turguje, Bernardinų sode, M. Mažvydo bibliotekoje ir kitur. Detali ispaniškų atostogų programa bus paskelbta tinklalapyje www.atostogosvilniuje.lt.

Medžiaga parengta pagal Vilniaus miesto savivaldybės užsakymą. Turinys apmokėtas.

GALERIJA

  • Lietuvos sostinė ruošiasi ispaniškai fiestai
  • Lietuvos sostinė ruošiasi ispaniškai fiestai
  • Lietuvos sostinė ruošiasi ispaniškai fiestai
  • Lietuvos sostinė ruošiasi ispaniškai fiestai
  • Lietuvos sostinė ruošiasi ispaniškai fiestai
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

o zydadienei tik arabiskos dainos patinka,nes blokuoja atsiliepima apie lietuviskas dainas

Anonimas

paskutiniam Mes Lietuviai, norim tautiskumo.. svetimybe ir liks svetimybe

Antram

Gavai jau savo Viti Lūkyškių aikštėje, dar veikiausiai gausi LT banką, kuris neduos jokios naudos, bet juk tau svarbiausia, kad šū das būtų lietuviškas. Taigi- gavai savo kaulus, dabar tylėk- žmonėms reikia įvairovės, jie nori žinoti, jog pasaulyje šiek tiek daugiau nei Vitis, Veryga ir Karbackis
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS