Skelbiama nauja kūrybingumo odisėjos „What’s next?“ data | Diena.lt

SKELBIAMA NAUJA KŪRYBINGUMO ODISĖJOS „WHAT’S NEXT?“ DATA

  • 1

Ateities tendencijų konferencija kūrybinių industrijų atstovams „What‘s Next?“ reaguodama į Vyriausybės bei Vilniaus miesto savivaldybės įsakymą dėl Europoje siaučiančio viruso imasi visų saugumo priemonių ir keičia konferencijos datą.

Renginys įvyks – preliminali planuojama data birželio 4-5 d. Visi įsigyti bilietai galioja naujai perkeltai konferencijos datai.

„Visos temos – ateities tendencijos moksle, versle, kūryboje po visą Europą krečiančių įvykių taps tik dar aktualesnės. Pažadame aptarti ir dabartinius įvykius bei galimus ateities iššūkius. Net šiurpas eina, supratus, kokios pranašiškos nagrinėjamos temos, kurios dabar pradeda tvirtintis. Šiuo metu visiems mums būtina solidarizuotis ir prisidėti stabdant viruso plitimą. Tačiau tikime, kad grėsmė netrukus nuslūgs ir gyvenimas grįš į įprastines vėžes, o esama ekstremali situacija mus visus labiau suvienys“, – sako konferencijos „What‘s Next?“ ateities tendencijų konferencijos „What‘s Next?“ idėjos autorė ir organizatorė Živilė Diawara.

Renginio „What‘s Next?“ organizatoriams šiandien teko pasitikti ir tuo pačiu išlydėti vieną iš laukiamiausių konferencijos viešnių – iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvykusią, ten doktorantūrą studijuojančią ir Marso simuliacijos projekte Jutos dykumoje greitu metu besiruošiančią dalyvauti Ingą Popovaitę. „Ji tik Stokholme išgirdo apie Donaldo Trumpo įsakymą nuo penktadienio į šalį nebeįleisti atvykėlių iš Europos sąjungos šalių. Supratome, kad turime veikti iš karto, tad labai džiaugiamės, kad bilietą atgal jai rasti pavyko. Tiesa, labai jaudinomės. Dėl pasaulyje vykstančių įvykių jos gyvenimo projektui – doktorantūros studijoms ir Marso simuliacijai buvo kilęs labai realus pavojus“, – pasakojo organizatorė Ringailė Leščinskienė.

Visi kiti pranešėjai šiuo metu saugūs. Konferencijoje buvo laukiama svečių iš daugiau nei 15 šalių - Nyderlandų, Sakartvelo, Baltarusijos, Ukrainos, Izraelio, JAV, Vokietijos, Prancūzijos Didžiosios Britanijos, Argentinos, Australijos, Ispanijos, Danijos, Švedijos, Bulgarijos ir kitur. Turėję atvykti reklamos, mokslo, kūrybingumo ir verslo ekspertai labai gailisi, kad kelionė į Lietuvą keliems mėnesiams atidėta. „Prieš porą dienų sužinojome, kad pasaulyje siautėjantis COVID-19 virusas neaplenkė ir vieno mūsų konferencijos pranešėjų. Jis karantinuojamas namie. Tai mus asmeniškai labai palietė, supratus, kad viskas yra labai arti, tačiau mes visi šioje situacijoje turime išlikti žmogiški ir nors ir per nuotolį – palaikyti vieni kitus kaip bendruomenė. Dar prieš porą dienų, jei „What‘s Next?“ nebūtų buvęs atidėtas, planavome surengti su juo interaktyvų pranešimą, kuriame jis būtų dalyvavęs nuotoliniu būdu. Nepaisant aplinkybių, stengiamės žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir galimybėmis, bet kas svarbiausia – išlikti žmogiškiems ir vieni kitus palaikyti sunkiomis akimirkomis“, – pasakoja viena iš konferencijos sumanytojų Živilė Diawara.

„What‘s Next“ organizatoriai pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus, tiesa, šiuo jautriu metu prašo kantrybės ir pakantumo. „Pasirūpinkime vieni kitais, praleiskime daugiau laiko namuose, skaitykime knygas, saugokime vieni kitus, ir nepamirškime – kūrybingumo odisėja „What‘s Next?“ ir kasdienybė į įprastas vėžes sugrįš jau visai netrukus, su dar daugiau energijos“, – sako konferencijos organizatorė Ringailė Leščinskienė.

Sekite „What‘s Next?“ Facebook paskyrą bei spaudą. Daugiau informacijos jau netrukus.

GALERIJA

  • Skelbiama nauja kūrybingumo odisėjos „What’s next?“ data
  • Skelbiama nauja kūrybingumo odisėjos „What’s next?“ data
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Puiki proga būtų

ne anglų, o SAVO kalbą platinti! Reikia tiek nedaug: pasinaudoti antraštės ir paantraštės + volelio galimybėmis. Viršuje užrašai didelėmis riebiomis raidėmis lietuviškai (egzotika kitataučiams!), o apačioje eilutė angliškai. O tada ten, kur tai techniškai įmanoma, pasuki užrašą, kaip kad autobuse maršruto užrašas pasukamas, ir pamato jau didesnėmis raidėmis anglišką užrašą, o apačioje lietuvišką paantraštę. Štai jums ir lygių galimybių pavyzdys - nėra vienos, visiems ant galvų užlipusios kalbos. Abi LYGIOS ir lygiateisės. O tada kodėl nepasinaudojus ANGLIJOS tyrimų centre jų tyrėjų kalbų tyrimo rezultatą (lietuvių k. buvo motina 440 žinomų pasaulio kalbų! Juk ne visi domėjosi to tyrimo centro darbais, ne visi tai žino! Taigi, dar įdomiau, dar egzotiškiau, mūsų tautos istorija DAR PASLAPTINGESNĖ.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS