Dėl stipraus vėjo du lėktuvai vietoj Vilniaus oro uosto leidosi Kaune Pereiti į pagrindinį turinį

Dėl stipraus vėjo du lėktuvai vietoj Vilniaus oro uosto leidosi Kaune

2024-12-16 11:59
BNS inf.

Dėl itin stipraus vėjo pirmadienį du lėktuvai negalėjo nusileisti Vilniaus oro uoste ir leidosi Kaune, sako Lietuvos oro uostų (LTOU) atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas.


<span>Dėl stipraus vėjo du lėktuvai vietoj Vilniaus oro uosto leidosi Kaune</span>
Dėl stipraus vėjo du lėktuvai vietoj Vilniaus oro uosto leidosi Kaune / G. Skaraitienės / BNS nuotr.

„Du orlaiviai, atvykstantys iš Berlyno ir iš Kopenhagos, buvo nukreipti nusileisti Kauno oro uoste. Šiuo metu kitų indikacijų apie poveikį skrydžiams kituose oro uostuose neturime, operacijos vyksta įprastai“, – komentare BNS teigė jis.

Dėl stipraus vėjo daugiau nei 32 tūkst. gyventojų pirmadienį iki vidurdienio neturi elektros, daugiausia jų – vakarų ir vidurio Lietuvoje.

Be to, Klaipėdos jūrų uoste laivyba ribojama nuo 6 val. ryto, prieš vidurdienį įplaukti laukė trys laivai, išplaukti – vienas laivas.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vakarų ir šiaurės vakarų vėjo gūsiai daugelyje šalies vietų pasieks 18–23 metrų per sekundę (m/s), pietvakariuose vietomis sustiprės iki 24–29 m/s, o pajūryje – iki 30–32 m/s. Antroje dienos pusėje vėjas palaipsniui rims.

Daugiau naujienų