„Fashion Bazaar išpirktuvės“ vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus | Diena.lt

„FASHION BAZAAR IŠPIRKTUVĖS“ VILIOS SOSTINĖS STILEIVAS IR KAINŲ MEDŽIOTOJUS

  • 2

Pasiruošimas vis labiau įsibėgėjančiam pasavario-vasaros sezonui gali būti ne tik smagi, bet ir kišenei draugiška pramoga.

Tuo sostinės stileivos galės įsitikinti jau šį savaitgalį, nes „Siemens“ arenoje kovo 23-24 dienomis vyks didžiausia nuolaidų mugė „Fashion Bazaar išpirktuvės“. Čia nuo 10 iki 18 valandos bus galima įsigyti madingiausių šio sezono pirkinių: nuo drabužių ar aksesuarų iki vaikiškų prekių bei namų interjero detalių nuolaidomis siekiančiomis net iki 70 procentų.

Nuo praėjusio sezono gėrybių iki naujausių kolekcijų

Lankytojai, ieškantys stiliaus idėjų besiveržiančiam pavasario-vasaros sezonui, ras, ką išsirinkti, nes čia žinomiausi šalies kūrėjai prekiaus drabužių, papuošalų bei namų interjero kolekcijomis, grįstomis naujausiomis 2019 metų tendencijomis. O norintys sutaupyti ir pasiruošti kitų metų rudeniui bei žiemai, galės įsigyti dizainerių, mados namų, menininkų ir kitų Lietuvos kūrėjų išparduodamus šaltojo sezono rūbus bei aksesuarus itin žemomis kainomis.

Aukšta kokybė geriausiomis kainomis

Didžiausia Lietuvoje nuolaidų mugė sostinėje vyks net dvi dienas, tad stileivos turės pakankamai laiko pavasariškai atnaujinti savo drabužių spintą ir namų interjerą. Visi mugės produktai bus išparduodami nuo 20 iki 70 procentų siekiančiomis nuolaidomis. Tad čia apsipirkti bus tikrai verta. Didžiausios nuolaidos puikuosis ant išparduodamų šaltojo sezono gaminių, o mažesnės bus taikomos naujausioms pavasario - vasaros sezono kolekcijoms. Jums nereikės laukti vasaros pradžios kol didžiuosiuose prekybos centruose ir butikuose pasirodys nuolaidos naujausio sezono gaminiams, tik čia ir tik šį savaitgalį geriausias nuolaidas bus galima rasti stileivų rojumi tituluojamame renginyje „Fashion Bazaar išpirktuvės“.

Daugiau nei 120 dalyvių po vienu stogu

Jau šį šeštadienį ir sekmadienį vyksiančioje didžiausioje nuolaidų mugėje dalyvaus daugiau nei 120 stilių, kokybę ir išskirtinumą simbolizuojančių prekės ženklų. Čia bus galima sutikti tokius dizainerius ir mados namus kaip „Inži“, Liliją Larionovą, Dianą Paukštytę, „Rudnę“, „InAvati“, „Ms. Mermaid“, „AP Kamanė“, „Mooso Fashion“, „d96p“, „Molči“, o madingus aksesuarus išsirinkti padės Adelė Dagytė, „Tanchel“, „Mocca“ ir kiti.

Jau šį savaitgalį, kovo 23-24 dienomis, 10-18 valandomis Vilniaus „Siemens“arenoje susitiks tikrų ir ypatingų nuolaidų pasiilgę mados mylėtojai kur jų lauks „Fashion Bazaar išpirktuvės“. Tik čia atrasite unikalumu ir kokybe spinduliuojančius drabužius, smulkmenas namams bei aksesuarus už geriausią kainą. „Fashion Bazaar išpirktuvės“, kad madą kaskart pamiltumėte vis stipriau!

GALERIJA

  • „Fashion Bazaar išpirktuvės“ vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus
  • „Fashion Bazaar išpirktuvės“ vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus
  • „Fashion Bazaar išpirktuvės“ vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus
  • „Fashion Bazaar išpirktuvės“ vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ei

ei zurnaliugos! kas ce per pavadinimai dalb.a.jobiniai? ko lietuviu kalba ìstisai tersiat! negi sunku buvo lietuviskai parasy?

Lietuvis

Kodėl ne lietuviškai rašoma kas prekiaus,kodėl nedirba lietuvininkai.Kas dedasi,Lietuva jau parduota Amerikos žydam?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS