Keisis maršruto Naujoji Vilnia–Vilnius–Trakai traukinių tvarkaraščiai | Diena.lt

KEISIS MARŠRUTO NAUJOJI VILNIA–VILNIUS–TRAKAI TRAUKINIŲ TVARKARAŠČIAI

  • 0

„Lietuvos geležinkeliai“, ruošdamiesi vasaros sezonui, atlieka būtinus infrastruktūros remonto darbus populiariame maršrute Naujoji Vilnia–Vilnius–Trakai. Dėl to mėnesiui – nuo kovo 13 iki balandžio 14 d. – trumpinamas šio maršruto traukinių tvarkaraštis, tam tikrą maršruto dalį kursuos autobusai.

Visame jungtiniame maršrute galios vienas traukinio kelionės bilietas. Kelionės kaina nesikeis.

Traukiniai, išvykstantys iš Naujosios Vilnios 12.11 val. ir 13.11 val. darbo dienomis, važiuos tik iki Senųjų Trakų. Toliau keleiviai iki Trakų geležinkelio stoties bus vežami autobusais, kurie jų lauks prie Senųjų Trakų geležinkelio stoties. Keleivių persėdimui bus skirtos 3 ir 4 minutės.

Traukiniai, išvykstantys iš Trakų 13.21 val. ir 14.27 val. darbo dienomis, važiuos nuo Senųjų Trakų. Nuo Trakų geležinkelio stoties iki Senųjų Trakų keleiviai bus vežami autobusais, kurie iš Trakų išvažiuos 6 ir 7 minutėmis anksčiau – t. y. 13.15 val. ir 14.20 val. Senuosiuose Trakuose persėdimui iš autobuso į traukinį skirtos 5 ir 6 minutes.

Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt arba paskambinus bendruoju informacijos telefonu 8 700 55111.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS