Nuo koronaviruso mirė dar vienas Antavilių pensionato gyventojas | Diena.lt

NUO KORONAVIRUSO MIRĖ DAR VIENAS ANTAVILIŲ PENSIONATO GYVENTOJAS

Nuo koronaviruso mirė dar vienas Antavilių pensionato gyventojas, BNS antradienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Tai – 71-oji mirtis nuo COVID-19 Lietuvoje.

„Asmuo susirgo balandžio 29 dieną, priklausė amžiaus grupei virš 91 metų, turėjo eilę lydinčių susirgimų. Pacientas mirė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės padalinyje, kuriame gydomi koronavirusu sergantys žmonės“, – teigė NVSC Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

Pasak R. Lingienės, tai penktasis nuo koronaviruso miręs Antavilių pensionato gyventojas.

Penktadienį šioje įstaigoje patvirtinus tris naujus ligos atvejus, bendras užsikrėtimų skaičius pasiekė 47 – infekcine liga iš viso susirgo 30 globotinių ir 17 darbuotojų.

Kaip teigė NVSC atstovė, koronaviruso plitimas Antavilių pensionate greičiausiai susijęs su netinkamu apsaugos priemonių dėvėjimu.

Iš viso Lietuvoje, antradienio duomenimis, patvirtinti 1682 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Infekcine liga tebeserga 353 užsikrėtusieji, pasveiko – 1249.

Nuo COVID-19 mirė 71 asmuo, dar devyni susirgusieji mirė dėl kitų priežasčių.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Kodėl

Bomžams šalia šiukšlių konteinerio saugiau nei senoliams pensionate. Visi rajono bomžai kaip vaikščiojo taip ir vaikščioja maršrutu šiukšlių konteineriai - taromatas be kaukių, utelėti, su atvira tuberkulioze, bet gyvi. Jų COVID-19 negriebia.

PANAŠU , KAD ANTAVILIUS TEKS NAUDOTI KITIEMS POREIKIAMS ....

Seneliu ten nebeliks .

Anonimas

Jo cia tai gera proga numarina sinjora ir paskui sako kad covid- 19 kaltas virusas gera priedanga ira ir svarbiausia neko neprisikabinsi :-)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS