Požeminėje perėjoje tęsiasi vėliavų kova: vėl atsirado pokyčių | Diena.lt

POŽEMINĖJE PERĖJOJE TĘSIASI VĖLIAVŲ KOVA: VĖL ATSIRADO POKYČIŲ

Žvėryno požeminėje perėjoje, T. Narbuto gatvėje (kitaip dar vadinama „Panoramos“ perėja), toliau tęsiasi vėliavų kova. Trečiadienį grupelė aktyvistų nusprendė vėl atgaivinti prieš kelis mėnesius Lietuvos trispalve uždažytą vaivorykštės spalvų vėliavą.

Šį kartą trispalvė nebuvo pilnai perdažyta į vaivorykštės spalvas, ją nuspręsta įkomponuoti į bendrą trispalvės paveikslą.

Ši perėja šiais metais tapo viena iš ryškiausių iliustracijų dėl visuomenėje kilusių ginčų dėl LGBT žmonių teisių.

Primename, kad pirmą kartą požeminė perėja vaivorykštės spalvų vėliava buvo nudažyta Kovo 11-ąją. Tačiau tokia ji išliko vos savaitę – netrukus ją pakeitė Lietuvos trispalvė.

Šios idėjos autorė – menotyrininkė Karolina Rimkutė.

Taip pat primename, kad praeitą savaitę Seime buvo atmestas ir grąžintas tobulinti daugybę emocijų visuomenėje keliantis lyčiai neutralios Partnerystės įstatymo projektas. Iniciatyvą palaikė 63 parlamentarai, 58 balsavo prieš ir septyni susilaikė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

juk gera darba visuomenej naudinga daro,isdazo pereju sienas nemokamai,stai lai varo dazyt pereju sienas i savanoriu prospekto zieda o tai jau ten sienos pajuodusios,dar gelezinio vilko gatvej nuo parko, dar savanoriu prospekte ties buvusia vingio gamykla ir isdazyt reike

O tai

nera galimybes idarbinti tuos dazytojus? Juk tikrai miestuose yra ka atnaujinti,paremontuoti. Nuteiskite va pusmeciui viesuju darbu - bent nauda visuomenei bus!

Anonimas

O policajai prie vaikų kreidelėmis piešiančių kabinėjas....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS