Šeštadienį prie Rotušės – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir eglės įžiebimas | Diena.lt

ŠEŠTADIENĮ PRIE ROTUŠĖS – TARPTAUTINĖ KALĖDŲ LABDAROS MUGĖ IR EGLĖS ĮŽIEBIMAS

  • 2

Žiemos švenčių nuotaika ir mugės šurmulys nuo šeštadienio įsisuks ir į Vilniaus rotušės aikštę. Gruodžio 4 d. 11 val. aikštėje prasidės jau 19-oji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė.

Mugėje vilniečiams ir miesto svečiams savo šalių tradicijas pristatys 23 valstybių atstovai, dalyvaus ir Tarptautinės mokyklos, Tarptautinės moterų asociacijos narės. Iš viso lankytojų lauks daugiau kaip 30 margaspalvių stendų su unikalia produkcija iš viso pasaulio. 

Mugėje kaip įprastai vyks loterija, kurioje bus galima laimėti interaktyvų krėslą su integruota garso sistema, paveikslą ar masažų.

„Tikimės, kad renginio lankytojai šeštadienį pajus šventinę dvasią, pasiduos kalėdinio gerumo bangai ir aktyviai dalyvaus mugėje. Tai puiki proga ne tik nupirkti artimiesiems unikalių kalėdinių dovanų, bet ir padėti tiems, kuriems pagalba labai reikalinga“, – sako Tarptautinės moterų asociacijos Vilniuje pirmininkė Vaida Kisieliūtė. Kalėdų mugėje surinktos lėšos bus skirtos dešimčiai organizacijų, kurios padeda sunkumus patiriantiems žmonėms.

Greit Vilnius minės įspūdingą 700 metų jubiliejų. Būsimo gimtadienio programos renginiai jau prasidėjo, o jų kulminacija numatyta 2023 metais. Vieną gimtadienio simbolių bus galima pamatyti ir Rotušės aikštėje.

„Tai įspūdingo dydžio stilizuotas garsiakalbis – moderni Vilniaus miesto įkūrimo legendos, kurioje teigiama „čia stovės sostinė, o jos garsas sklis po visą pasaulį“, interpretacija. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami fotografuotis, sveikinti Vilnių bei skleisti artėjančio jubiliejaus žinią. Stilizuotas garsiakalbis taps ryškiu akcentu įvairiose šventėse Vilniuje bei kituose miestuose“, – pasakoja „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

Vilnius kviečia „Kalėdų sostine“ ir šventiniais renginiais mėgautis atsakingai, saugant save ir kitus. Dėl visų saugumo ir sveikatos prašoma nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo, rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes. Paprastai, ši mugė sulaukia svečių iš visos Lietuvos, tad dėl saugumo, pramogos išsklaidytos po visą aikštę ir Rotušę, vyks skirtingu laiku. 

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė lankytojų lauks visą dieną, o vakare ambasadų ir Vilniaus savivaldybės atstovai drauge įžiebs Kalėdų eglę, kuri Rotušės aikštę puoš iki sausio 9 dienos.

GALERIJA

  • Šeštadienį prie Rotušės – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir eglės įžiebimas
  • Šeštadienį prie Rotušės – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir eglės įžiebimas
  • Šeštadienį prie Rotušės – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir eglės įžiebimas
  • Šeštadienį prie Rotušės – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir eglės įžiebimas
  • Šeštadienį prie Rotušės – Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė ir eglės įžiebimas
S. Žiūros nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Aišk.

Kur Korona dingo ,kad muges organizuoja.Negalima ,neikite ir nesiburiuokite ,dar koks nuodas bus paskleistas minioje ,dabar kita atmaina bus, penkta.

Andrius

Kai tik „Lietuvoje“ vyksta koks renginys tai jis VISADA yra tik kokios nors užsienietiškos nesąmonės, ir NIEKADA nieko apie tikrus Lietuviškus papročius/kultūrą, nieko autentiškai mūsų, NIEKO tik Lietuviams.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS