Sostinė ieško šeimininko visą naktį veiksiančiai erdvei su gyva muzika | Diena.lt

SOSTINĖ IEŠKO ŠEIMININKO VISĄ NAKTĮ VEIKSIANČIAI ERDVEI SU GYVA MUZIKA

Sostinės tarybai pritarus „Naktinio Vilniaus avilio“ idėjai, savivaldybė paskelbė operatoriaus konkursą – ieško šeimininko Vilniaus g. 22, kur per du aukštus įsikurs naktinė erdvė su gyva muzika, naktį veikiančiu infocentru, kur bus teikiama medicininė, emocinė ir psichologinė pagalba, veiks žalos mažinimo programos.

Kaip pranešė Vilniaus miesto savivaldybė, operatorių tikimasi atrinkti per gegužę, o veikianti naujoji erdvė duris atvertų rudenį.

Konkurso būdu atrinkti nuomininkai per 2 mėnesius įsipareigos patalpose sukurti erdvę gyvai muzikai ir kitoms veikloms. Planuojama, kad „Naktiniame Vilniaus avilyje“ bus suteiktos galimybės pasirodyti kuo daugiau vietinių atlikėjų. Patalpose bus organizuojami kultūriniai, socialiniai renginiai, parodos, seminarai, filmų peržiūros, dirbtuvės, meninės ir edukacinės programos. Antrajame aukšte bus repeticijų kambarys.

Naktiniame avilyje budės ir visuomenės sveikatos specialistai, kurie teiks informaciją apie sveikatą, narkotikų žalą, teiks patarimus nėščiosioms. Tikimasi, kad konkursą laimėjęs operatorius bendradarbiaus su nevyriausybinėmis organizacijomis ir pasirūpins, kad patalpose būtų teikiama pagalba turintiems priklausomybę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, suteikta galimybė nemokamai atlikti ŽIV testą, gauti kitų sveikatos saugumą padedančių užtikrinti priemonių, o prireikus - ir medicininę, psichologinę ar emocinę pagalbą.

Tame pačiame pastate (Vilniaus g. 22) planuojama įkurti ir nedidelį Informacijos centrą, kuriame būtų teikiama visa naudinga informacija apie prieinamiausias prevencijos paslaugas ir priemones, kultūrinius renginius, pagalbą. Kitos patalpose esančios patalpos bus išnuomotos konkurso būdu kitiems operatoriams, neribojant jų vykdomos veiklos.

Pažymima, kad konkurso dalyviai registruojami nuo balandžio 23 d. iki gegužės 22 d.

GALERIJA

  • Sostinė ieško šeimininko visą naktį veiksiančiai erdvei su gyva muzika
  • Sostinė ieško šeimininko visą naktį veiksiančiai erdvei su gyva muzika
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Kaimynas

O kas kompensuos greta gyvenančių žmonių gyvenimo kokybės smukimą? Ar jie jau ne vilniečiai? Ar jiems neprireiks naktinių psichologų konsultacijų?

Vilnietis

Gal tauragiškis meras taip pat dirbs per naktis? Būtų gal mažiau šiukšlių prie namų.....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS