Sostinės savivaldybė suteiks vilniečiams galimybę grožėtis miestu iš 20-ojo aukšto pastato | Diena.lt

SOSTINĖS SAVIVALDYBĖ SUTEIKS VILNIEČIAMS GALIMYBĘ GROŽĖTIS MIESTU IŠ 20-OJO AUKŠTO PASTATO

Vilniaus savivaldybė po darbo valandų pretenduoja tapti miestiečių traukos centru – rengiamasi išnuomoti pastato 20-ajame aukšte esančias patalpas.

Pasak miesto mero, vilniečiai savivaldybėje turėtų jaustis šeimininkais, o ne svečiais.

„Viešieji pastatai po darbo valandų yra visiškai neišnaudojami, nors savo prigimtimi yra visų piliečių turtas, sukurtas ar išlaikomas iš sumokėtų mokesčių. Iš savivaldybės 20-ojo aukšto balkono atsiveria įspūdingi miesto vaizdai, manau čia patekti galimybę turėtų turėti visi norintys“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Anot R. Šimašiaus, idėja atverti savivaldybę kilo svarstant miesto humanizavimo projektus – siekiama daugiau miesto erdvių padaryti patraukliomis miestiečiams, ne išimtis ir viešieji pastatai.

Savivaldybė artimiausiu metu ketina paskelbti patalpų įveiklinimo konkursą. Tikimasi, kad nuomininkai sukurs konceptualų, įvairioms veikloms pritaikytą patalpų interjerą. 20-ajame savivaldybės aukšte dienomis ir toliau galėtų vykti pasitarimai, to prireikus, o vakarais erdvė taptų baru kavine ar klubu, sakoma savivaldybės pranešime.

GALERIJA

  • Sostinės savivaldybė suteiks vilniečiams galimybę grožėtis miestu iš 20-ojo aukšto pastato
  • Sostinės savivaldybė suteiks vilniečiams galimybę grožėtis miestu iš 20-ojo aukšto pastato
S. Žiūros nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

juk kada pastata pastate galejo kas tik nori varyt ten pasizvalgyt, jau geriau nuo tv boksto

SUSIJUSIOS NAUJIENOS