Stringa planai Vilniuje pastatyti naują teismų pastatą | Diena.lt

STRINGA PLANAI VILNIUJE PASTATYTI NAUJĄ TEISMŲ PASTATĄ

Nacionalinė teismų administracija nutraukė naujo teismų pastato sostinės Šeimyniškių gatvėje rangos darbų konkursą.

Naują konkursą tikimasi paskelbti iki metų pabaigos.

„Pirkimas nutrauktas dėl to, kad iš potencialaus dalyvio gauta pretenzija dėl kvalifikacinių reikalavimų. Ją išnagrinėjus, priimtas sprendimas tikslinti pirkimo sąlygas. Perkančioji organizacija negali keisti esminių pirkimo sąlygų, tarp jų ir kvalifikacinių reikalavimų, o turi jį skelbti iš naujo. Šiuo metu yra koreguojami pirkimo dokumentai ir konkursą skelbsime iš naujo. Planuojamas iki šių metų galo“, – teigiama BNS atsiųstame Teismų administracijos komentare.

Kas dalyvavo konkurse ir kokios buvo siūlomos darbų kainos, nenurodoma. To neatskleidžia ir Nacionalinė teismų administracija.

Teismų pastato statybos konkursą Nacionalinė teismų administracija paskelbė birželio pradžioje.

Konkurse buvo ieškoma, kad teritorijoje Šeimyniškių g. 28 statytų A+ energinės klasės 7 aukštų su antstatu 21 tūkst. kv. m bendro ploto administracinį pastatą su požemine automobilių stovėjimo aikštele, taip pat įrengti kelius ir pėsčiųjų takus.

Skelbta, jog naujame teismų pastate turėtų įsikurti Vilniaus regiono apylinkės, Vilniaus apygardos teismas ir Nacionalinė teismų administracija.

Gruodį sostinės savivaldybė išdavė statybos leidimą teismų pastato statyboms. Preliminariai skaičiuojama, kad jos galėtų kainuoti apie 30 mln. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

>Cloud

Simbolizuoja gilia korupcijos duobe...

Cloud elitas atsirado

Tie Cloud architektai tai visiski mulkiai. Atrodo klaikiai. Ka tai simbolizuoja? Time ir Space Continuum? Futbola? Meteorito ismusta duobe? Ezera?

ogi

elytiniai/runkeliai/ nesutaria del langu formos ar kreivi ar apvalus o gal istrizai rombiniai lieka daryti referenduma tegul kaliniai sprendzia .....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS