Teismas išnagrinėjo F. Kirkorovo skundą dėl draudimo atvykti į Lietuvą | Diena.lt

TEISMAS IŠNAGRINĖJO F. KIRKOROVO SKUNDĄ DĖL DRAUDIMO ATVYKTI Į LIETUVĄ

  • 24

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) pirmadienį rašytine tvarka  išnagrinėjo Rusijos atlikėjo Filipo Kirkorovo skundą dėl draudimo jam atvykti į Lietuvą.

Kaip pranešė teismas, sprendimą žadama skelbti birželio 14 dieną.

Skunde F. Kirkorovas siekia panaikinti sausio 19 dieną Migracijos departamento priimtą sprendimą uždrausti jam į Lietuvą atvykti penkerius metus.

Byloje atsakovu yra Migracijos departamentas, trečiaisiais suinteresuotais asmenimis pašaukti Valstybės saugumo departamentas ir Užsienio reikalų ministerija.

Sausio 19 dieną Migracijos departamentas Užsienio reikalų ministerijos prašymu įtraukė Rusijos atlikėją F. Kirkorovą į nepageidaujamų asmenų sąrašą Lietuvoje. Draudimas atlikėjui atvykti į Lietuvą galioja penkerius metus.

Užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio teigimu, žinomas atlikėjas savo daugkartiniais apsilankymais neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje „sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei tokiu būdu netiesiogiai pateisino agresyvius Rusijos Federacijos veiksmus“.

Pasak G. Landsbergio, F. Kirkorovo dalyvavimas koncertuose Kryme „iš esmės kenkia Lietuvos nacionaliniam saugumui“.

Rašyti komentarą
Komentarai (24)

JEI JAU FILIA KELIA GRĖSMĘ SAUGUMUI TAI KO DAR PUTINUI

Neuždraudė apsilankyti Lietuvoje? Bijo broilerinių komanda ar čia kaip?

Klausimas

O tie kas perka nekilnojamaji turta okupuotoje Šiaurineje Kipro dalyje ar nekenkia Lietuvos saugumui ?

Vero

Kokie vargetos neva komentuoja ir draskosi kad nenuejs i to šudžiS kirkoro koncertą. Tikriausiau daugumoje ruskėskomentuoja, bet gi ie liietuviubesmegeniu pulkai laukia sito išsigimiėlio. Tai dabar visi turi internetą, uzsileiskit tas jo rusiskas bjaurias dainuskas ir dziaukitės, išsiilgusios kirkoro tuščiamakaulės!!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS