Vilniaus savivaldybė kviečia daugiau visuomenės grupių atlikti greituosius testus | Diena.lt

VILNIAUS SAVIVALDYBĖ KVIEČIA DAUGIAU VISUOMENĖS GRUPIŲ ATLIKTI GREITUOSIUS TESTUS

  • 0

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia daugiau visuomenės grupių tirtis greitaisiais testais, parodančiais, ar žmogus turėjo sąlytį su COVID-19.

Kaip sekmadienį pranešė savivaldybė, pasitikrinti gali prekybos vietų, asmens sveikatos priežiūros įstaigų ir kultūros, greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, socialiniai darbuotojai, dirbantieji rinkimuose, vaikų dienos centruose, taip pat prokurorai ir kiti prokuratūros darbuotojai.

Testus galima pasidaryti šalia mobiliojo punkto (V. Gerulaičio g. 1, Vilniuje), laikinoje testavimo patalpoje.

Visi norintys išsitirti turės užpildyti jiems skirtą anketą ir sulaukti SMS žinutės, kurioje bus tiksliai nurodyta, kada ir kur atvykti.

Užsienio šalių piliečiai taip pat gali išsitirti.

Planuojama, kad per dieną bus atliekama apie 140 testų ir daugiau, jei būtų toks poreikis. Greitojo testo atsakymą bus galima sužinoti per maždaug 15 minučių.

Pasitaikius atvejų, kai testas parodys teigiamą rezultatą – jog žmogus anksčiau jau turėjo sąlyti su SARSCoV-2, bus iškart atliekamas PGR tyrimas mobiliajame punkte.

Į tyrimo vietą šalia mobiliojo punkto reikės ateiti pėsčiomis, automobilius galima palikti šalia esančioje automobilių stovėjimo stotelėje. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir parodyti gautą žinutę su šešių ženklų kodu. Greitąjį testą galima atlikti 14:00–17:30 val. nuo pirmadienio iki sekmadienio.

Greitaisiais testais tiriama ir daugiau visuomenės grupių, tarp jų – dirbantys transporto, ūkio finansų sektoriuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS