Vilniečius kviečia prisidėti prie viešojo transporto tvarkaraščių sudarymo | Diena.lt

VILNIEČIUS KVIEČIA PRISIDĖTI PRIE VIEŠOJO TRANSPORTO TVARKARAŠČIŲ SUDARYMO

  • 2

Ruošiantis rudens sezonui savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ jau antrus metus iš eilės kviečia pačius keleivius prisidėti prie viešojo transporto eismo tvarkaraščių sudarymo.

Nuo liepos 25 d. interneto tinklalapyje www.stops.lt keleiviai ras informaciją apie planuojamus viešojo transporto tvarkaraščių pakeitimus, o taip pat patys galės teikti pasiūlymus jų korekcijoms.

„Planuodami tvarkaraščius stengiamės išgirsti pačių keleivių poreikius – tęsiame tradiciją ir kviečiame dalintis pasiūlymais dėl viešojo transporto išvykimo laikų,  kad keliauti autobusais ir troleibusais mieste būtų dar patogiau. Tokią galimybę keleiviams suteikiame jau ketvirtą kartą – startavome praėjusias metais ruošdami vasaros tvarkaraščius, tuomet pasiūlymų laukėme rudens tvarkaraščiams, o šiemet vėlgi įtraukiame keleivius tiek į vasaros, tiek į rudens tvarkaraščių sudarymą. Kaskart sulaukiame vis daugiau ir įvairesnių keleivių pasiūlymų. Visus juos viešojo transporto eismo organizavimo specialistai išnagrinėja ir įprastai į didžiąją dalį pasiūlymų dėl išvykimo laikų atsižvelgia“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Viešojo transporto eismo tvarkaraščiai keisis nuo rugsėjo 1 d. Jie bus koreguojami atsižvelgiant į prasidėjusį rudens sezoną ir dėl to padidėjusius viešojo transporto keleivių srautus.

Keisis visų greitųjų maršrutų autobusų, visų maršrutų troleibusų bei 3-iojo, 4-jo, 5-ojo, 7-ojo, 10-ojo, 11-ojo, 12-ojo, 13-ojo, 14-ojo, 15-ojo, 16-ojo, 17-ojo, 18-ojo, 20-ojo, 22-ojo, 23-ojo, 24-ojo, 26-ojo, 27-ojo, 28-ojo, 30-ojo, 31-ojo, 32-ojo, 33-iojo, 34-ojo, 38-ojo, 39-ojo, 40-ojo, 41-ojo, 43-iojo, 46-ojo, 48-ojo, 49-ojo, 50-ojo, 51-ojo, 52-ojo, 53-iojo, 54-ojo, 55-ojo, 56-ojo, 57-ojo, 58-ojo, 62-ojo, 65-ojo, 66-ojo, 67-ojo, 69-ojo, 73-iojo, 74-ojo, 75-ojo, 78-ojo, 87-ojo, 88-ojo, 89-ojo, 114-ojo bei 115-ojo maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

Keleiviai kviečiami teikti pasiūlymus būtent šių maršrutų išvykimo laikams.

Planuojami rudens viešojo transporto eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.stops.lt bus paskelbti naujoje skiltyje „Siūlomi tvarkaraščiai“, kurią keleiviai ras įprastoje vietoje prie tvarkaraščių.

Pasiūlymų dėl viešojo transporto eismo tvarkaraščių korekcijų eismo organizavimo specialistai lauks nuo liepos 25 d. iki rugpjūčio 1 d. Juos galima pateikti el. paštu: vteismas@vilniustransport.lt. 

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos,  mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Mėta

Buvau Amsterdame ir man labai patiko autobusų vairuotojai, kurie specialiai sustoja stotelėse po du ir praneša keleiviams, kad jei norite persėsti į kitą priekyje stovintį autobusą, tai reikia padaryti dabar, autobusas visų palauks... Vienu žodžiu, visi suinteresuoti, kad keleiviams būtų geriau ir sudaromos visos sąlygos... o pas mus susireikšminę vairuotojai piktybiškai neatidarys durų, kad tik keleiviams būtų blogiau, kad tik jie nespėtų perbėgti į priekyje ar gale stovintį autobusą ar troleibusą...

Ovidijus

Būtų smagu, kad iš Fabijoniškių miestas būtų pasiekiamas greičiau, bet dažniau autobusai važinėtų. Kadangi kartais tenka išvykti anksti, tam kad spėti, kadangi kitas autobusas tik po kurio laiko. 40 bei 3g nesutapimas važiuojant tenka laukti dažnai matom, kaip jis nuvažiuoja tiesiai mums prieš įvažiuojant į stotelę.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS