Vilniuje siautėja medžių naikintojas: policija pradėjo ikiteisminį tyrimą | Diena.lt

VILNIUJE SIAUTĖJA MEDŽIŲ NAIKINTOJAS: POLICIJA PRADĖJO IKITEISMINĮ TYRIMĄ

  • 2

Vilniaus miesto savivaldybė feisbuke padėkojo vilniečiui, kuris neliko abejingas mieste naikinamiems medžiams. Dėl šio įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„LIŪDNA, bet yra miestietis, kuriam kažkuo užkliūva brandūs beržai. Tikimės, kad Lietuvos policijos pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šio įvykio padės nustatyti medžių naikintoją.

Medžiams padarytą žalą bandysime neutralizuoti rytoj oro kastuvu pakeisdami viršutinį augalinį sluoksnį. Užpylę naują sluoksnį, lauksime medžių reakcijos pavasarį.

Ačiū vilniečiui, kuris į situaciją nepažvelgė abejingai“, – dėkojo savivaldybė.

Vilnietis prieš kelias dienas feisbuke buvo aprašęs šią situaciją.

„Dėmesio, eko vandalas! Vakar mane pasiekė prieš porą naktų užfiksuota vaizdo medžiaga, kaip kažkoks niekingas tipas pila druskos rūgšties tirpalą (jį paliko vietoje, nuotrauką įkeliu) ant beržų šalia Kudirkos. Tai ne pirmas bandymas susidoroti būtent su šiais medžiais. Anksčiau tiesiog pilta druska, dabar, matyt, tas pats tipelis naglai pila jau druskos rūgšties tirpalą, tiesiai ant šaknų. Įdomu, kam gali niežtėti nagai taip elgtis? Šalia esantis namas į tą pusę langų turi vos du. Tai, matyt, interesas kažkur kitur? Gal kas dar žinote apie šį atvejį?“ – klausė vyras.

Jis dėkojo Lietuvos policijai už greitą reakciją ir pradėtą ikiteisminį tyrimą.

 

GALERIJA

  • Vilniuje siautėja medžių naikintojas: policija pradėjo ikiteisminį tyrimą
"Facebook" nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

neįtikėtina

Nuo kada Vilniaus savivaldybei parūpo tokie dalykai? Grėsmingai pasvirę stulpai niekaip nesugeba pritraukti jos dėmesio, o čia dėl beržų galvą sukti ėmė. Gal pas ką šuo nugaišo? O beržus galabijančiu tai daugiau psichiatrai domėtis turėtų.

Adas

Kas nors is konservu...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS