Vilnius moksleiviams siūlo bandomąjį matematikos egzaminą | Diena.lt

VILNIUS MOKSLEIVIAMS SIŪLO BANDOMĄJĮ MATEMATIKOS EGZAMINĄ

  • 1

Vilniaus savivaldybė abiturientams siūlo žinias pasitikrinti bandomajame matematikos egzamine, prie jo prisijungti gali ir kitų miestų moksleiviai.

Kaip pirmadienį pranešė sostinės savivaldybė, egzaminą organizuoja įstaiga „Edu Vilnius“, užduotis jam parengė matematikos mokytojų ekspertų komanda.

Bandomasis egzaminas vyks kovo 9-ąją.

Kitų Lietuvos miestų mokykloms išreiškiant norą dalyvauti, egzamino užduotys ir vertinimo instrukcija taps prienami kiekvienai to pageidaujančiai mokyklai.

„Džiaugiamės, kad Vilniaus idėja neliko nepastebėta ir kitų miestų švietimo bendruomenių. Nors pradžioje planavome bandomąjį egzaminą tik Vilniaus miestui, tačiau išgirdę ir kitų savivaldybių mokyklų poreikį, nusprendėme šias užduotis atverti visiems. Juk visi turime tą patį tikslą – šiais metais ryškiai geriau išlaikyti matematikos egzaminą“, – sako „Edu Vilnius“ direktorė Unė Kaunaitė.

Norintieji prisijungti prie Vilniaus miesto mokyklų ir organizuoti bandomąjį matematikos egzaminą savo mokykloje yra kviečiami iki kovo 5 dienos užsiregistruoti.

Bandomasis matematikos egzaminas Vilniaus miesto mokyklose truks tris valandas.

Norintieji po bandomojo egzamino galės prisijungti prie egzamino užduočių ir Vilniaus miesto rezultatų aptarimo su matematikos mokytojais. Apie tai savivaldybė žada informuoti vėliau.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Nenustebsiu

Kad bus prekiaujama atsakymais, faktas. Privačiose mokyklose, pvz, kaip yra Žygimantų g Vilniuje, vaikai tokio atsilikusio protinio vystymosi, kad nė iš toli net minimalių reikalavimų neatitinka, o nuolat būna išleidžiami su gražiais pažymiais atestatus. Tas pats gimnazijose. Triukai vis tie patys. Pvz, Radvilų gimnazijoje ilgus metus dirbo medicinos tarnautoja. Ir egzaminų metu lyg netyčia kokiai mokinei pasidarydavo bloga. Schema primityvi. Mokinei tekdavo nueiti į med.punktą arba ta medikė pati įeinant į egzaminų salę. Ir tuo pačių įnešdavo egzamino teisingus sprendimus. Ir viskas. Kas būdavo atitinkamai susidomėjęs ir tos pačios medikės du anūkai sėkmingai tapo gerai besimūkančiais ir sėkmingai egzaminus išlaikiusiais. Ją pagavo, tą medikę. Bet bylos nebuvo, nagrinėjimas vyko tik Švietimo ir mokslo ministerijoje, viską tyliai užglaistė. Įdomu tai, kad ta medikė dar ir psichotropikus platino. Mokytojai buvo visi vaistukus aprūpinti, mokiniai irgi. Ir ta medikė dirbo ilgai ilgai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS