VTEK nustatė jau antrą P. Poderskio pažeidimą per metus | Diena.lt

VTEK NUSTATĖ JAU ANTRĄ P. PODERSKIO PAŽEIDIMĄ PER METUS

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis pažeidė įstatymus, laiku nedeklaravęs šių iš naujo gegužę užsitikrintų pareigų, trečiadienį konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

„Komisija konstatavo pažeidimą“, – BNS nurodė VTEK atstovė Eglė Ivanauskaitė.

VTEK įvertino tai, kad P. Poderskis nedeklaravo užimamų administracijos direktoriaus pareigų, kai pavasarį, patvirtinus naują savivaldybės tarybą, buvo iš naujo į jas paskirtas. Anksčiau P. Poderskis pareigas buvo deklaravęs, o deklaraciją atnaujino rugpjūtį, jau po įstatyme numatyto mėnesio termino.

VTEK sprendimas reiškia, kad P. Poderskis negalės metus būti skatinamas.

„Kai taryba paskyrė mane vadovauti administracijai šį pavasarį, reikėjo atnaujinti deklaraciją, o to aš nepadariau, nes deklaracijos turinys nesikeitė. Pažeidimą pripažįstu“, – BNS sakė P. Poderksis.

Tai – jau antras VTEK konstatuotas P. Poderskio pažeidimas per metus. Šių metų liepą komisija nustatė, kad jis pažeidė įstatymus, nes ne darbo metu naudojo tarnybinį automobilį.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

as

KOKIE NEIDOMUS ZMONES NIEKAS I JUOS NEKREIPIA DEMESIO ,KAI JUOS ISRINKO?islieka klaustukas?

bobule

Poderskiui reiketu reciau vyna skanauti darbo metu,nes matyt jis ji blogai veikia,pazeidimus daro ,kazkoks apsileides,lyg papurtes veidas ,o buvo grazus jaunuolis

Ir vėl ,,nežinantis ,,

buvęs Šimašiaus patarėjas ir Maldeikienės traukinio keleivis ? ))) Ir nieko tokio ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS