Ieško senolio: praėjusią savaitę išėjo iš namų ir dingo | Diena.lt

IEŠKO SENOLIO: PRAĖJUSIĄ SAVAITĘ IŠĖJO IŠ NAMŲ IR DINGO

  • 0

Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios senolio.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Vaclovo Petrušio, gimusio 1942 metais. Š. m. birželio 25 d. apie 9 val. 30 min. septyniasdešimt septynerių metų vyras išėjo iš namų Trakų r., Lentvaryje, Šaltinio g., ir į juos iki šiol negrįžo.

V. Patrušio požymiai: apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, praplikęs, su ūsais. Vyras sunkiai vaikšto, su savimi turėjo dvi baltas lazdas.

Išeidamas vilkėjo šviesiai pilką švarką, baltus marškinius, mūvėjo rudas kelnes, buvo užsidėjęs juodai baltą kepurę, avėjo rudas basutes. Mobiliojo ryšio telefono su savimi neturėjo.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius ir galinčius suteikti informaciją apie šį septyniasdešimt septynerių metų vyro buvimo vietą ar jį mačiusius, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnais (Vytauto g. 57, Trakuose) arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS