KASP karininkas teisiamas dėl dezertyravimo | Diena.lt

KASP KARININKAS TEISIAMAS DĖL DEZERTYRAVIMO

  • 2

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį atvertė bylą, kur Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) karininkas Tomas Šilanskas teisiamas dėl dezertyravimo ir savavališko pasišalinimo iš tarnybos, pirmadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad KASP Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės kapitonas praėjusių metų vasarį į tarnybą be pateisinamos priežasties neatvyko daugiau kaip dvi savaites, o liepą – savaitę.

Karininkas kaltės nepripažįsta ir teigia, kad sirgo, tačiau nedarbingumo pažymėjimo pateikti negalėjo. Vyras taip pat nurodė, kad kai kuriomis dienomis buvo pasiėmęs laisvadienius už budėjimus, tik šie dėl neaiškių priežasčių oficialiai nebuvo įforminti.

Šiuo metu T. Šilanskas toliau dirba Lietuvos kariuomenėje. Jeigu teisme bus įrodyta karininko kaltė, jam grės laisvės atėmimo iki penkerių metų bausmė.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Tai

Tai zmogus seka seimunu pavyzdziu nori eina i darba nori neina jeigu ji teisia tegul ir seimunus teisia kodel vieniem galima kitiem negalima konstitucijoje parasyta kad visi lygus

Algys

Kas per mastymas to karininko-nori eina,nori ne,jam armija ne vaiku darzelis,bausti be gailescio!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS