Iš ligoninės pabėgusią virusu užsikrėtusią moterį siūloma bausti viešais darbais | Diena.lt

IŠ LIGONINĖS PABĖGUSIĄ VIRUSU UŽSIKRĖTUSIĄ MOTERĮ SIŪLOMA BAUSTI VIEŠAIS DARBAIS

  • 9

Generalinė prokuratūra penktadienį pranešė teismui perdavusi iš Santaros klinikų pabėgusios koronavirusu sergančios moters bylą. Siūloma jai skirti viešuosius darbus.

Vilniaus apygardos prokuroras prašo teismo moterį pripažinti kalta dėl kovos su epidemijomis ir užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo ir skirti jai viešuosius darbus trijų mėnesių ir dešimties dienų laikotarpiui. Per mėnesį kaltinamoji turėtų neatlygintinai išdirbti po 16 valandų.

Bylos duomenimis, 1979 metais gimusi moteris iš Santaros klinikų infekcinių ligų centro pro palatos langą pabėgo balandžio 7 dieną, apie 16 valandą. Moteriai infekcinių ligų centre buvo paimtas ėminys dėl koronaviruso, rezultato ji turėjo laukti palatoje.

Nepraėjus nė valandai nuo pabėgimo policija moterį surado savo bute.

Ištyrus įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad iš ligoninės pabėgusi moteris namo vyko autobusu bei troleibusu ir taip sukėlė pavojų užsikrėsti liga ir kitiems žmonėms.

Prokuratūra pabrėžė, kad baudžiamajai atsakomybei taikyti užtenka, jog tokiais savo veiksmais asmuo sukeltų pavojų užkrėsti kitus žmones, nėra būtina sulaukti realių pasekmių.

Pagal baudžiamąjį kodeksą moteriai už nusižengimą galėtų grėsti viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas. 

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Anonimas

Kas is tu viesuju darbu priteisimo,tokie darbuotojai tik pagalys ratuose,kazin kas tokiu noretu?

jo

Kad jai geriau patinka viešnamio darbai,bet viešnamio ir vieši labai panašu...

...

tai buvo pavasarinis morcius jai ..gamta savo daro
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS