Nelegalios parduotuvės savininkei teks sumokėti nemenką baudą | Diena.lt

NELEGALIOS PARDUOTUVĖS SAVININKEI TEKS SUMOKĖTI NEMENKĄ BAUDĄ

  • 5

Vilniaus pareigūnai uždarė dar vieną nelegalią parduotuvę ‒ šįkart Elektrėnų savivaldybėje esančiame Lazdėnų kaime.

Liepos 6 d. Elektrėnų policijos pareigūnai, vykdydami policinę kovos su šešėline ekonomika priemonę, stebėjo moters (gimusios 1959 m.) namą ir užfiksavo neteisėtą prekybą alkoholiu.

Nelegalaus verslo šeimininkė prisipažino vykdanti veiklą, paaiškino, kad ši veikla jai padeda padidinti savo pajamas ir parodė vasarnamyje bei ūkiniame pastate sandėliuojamas prekes.

Čia buvo rasta 110 butelių alaus, 48 buteliai degtinės, 23 buteliai vyno, 38 sidro buteliai, keturi energetinio gėrimo buteliai ir 20 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla, kuri užtraukia baudą nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų. Taip pradėta teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Už tai gresia bauda nuo keturiasdešimt iki dviejų šimtų eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Bilo

Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 mėnesius, tačiAu praėjusį mėnesį jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV dolerių, o tik kelias valandas dirbo internete. naudoti šią nuorodą ,,, >>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

Algys

Uz ka ja bausti,ji pirkdama sita alkoholi jau sumokejo visus mokescius,nes pirkta is parduotuves! O kad zmonems gera daro,reikia jai kryziaus ordina duoti,uz tai kad priesinasi VERYGOS draudimui nuo 20val. nebeparduoti alkoholio!

A tai

mes čia dabar turim piktintis ,,nesąžininga"prekybininke kuri žmonems gyvenimą lengvina ir sau graši uždirba?Svarbu kad prekės būtų normalios ne padielkos o pačiai moteriškei dar paskatinima reikia duoti. Susikta ta Lietuvos tvarka - kasdien per SDT pavagiama iteisinti 180 000Eu mokesčiu pinigu o čia moterėle prasimaniusią sau uždarbi smaugia?Kiek ji ta valstybe nuskriaudė?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS