Pasieniečiai neįleido 54 migrantų: būrys migrantų sulaikyti Vilniuje – prisistatė ispanais | Diena.lt

PASIENIEČIAI NEĮLEIDO 54 MIGRANTŲ: BŪRYS MIGRANTŲ SULAIKYTI VILNIUJE – PRISISTATĖ ISPANAIS

  • 11

Per praėjusią parą, nuo penktadienio vidurnakčio iki šeštadienio, pasieniečiai draudžiamose vietose iš Baltarusijos į Lietuvą neleido patekti 54 migrantams.

Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių penktadienį įleisti 2 užsieniečiai, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Tarnybinių ginklų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko.

Penktadienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai dviejose sostinės vietose sulaikė septynis asmenis. Jie turėjo Ispanijos asmens tapatybės korteles ir prisistatė šios šalies piliečiais. VSAT pareigūnai nustatė, kad tapatybės kortelės – klastotės.

Paaiškėjo, kad visi septyni asmenys turi ir Irako piliečių pasus. Dėl dokumentų klastojimo pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą.  Užsieniečiai uždaryti į areštines ir į VSAT padalinių sulaikymo patalpas.

Ignalinos rajone penktadienį buvo sulaikyti du Lietuvos piliečiai, kurie automobiliu gabeno 14 asmenų, pirminiais duomenimis, prisistačiusių Irako piliečiais. Dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną VSAT pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą. Ir Lietuvos piliečiai, ir užsieniečiai uždaryti į areštines bei į VSAT padalinių sulaikymo patalpas.

Ketvirtadienį pasieniečiai iš Baltarusijos į Lietuvą neleido patekti 106 migrantams, trečiadienį – 71, antradienį – 65, pirmadienį – 90, sekmadienį – 126, šeštadienį – 114. Nuo rugpjūčio pradžios į Lietuvą neleista patekti 7,2 tūkst. migrantų.

Į Lietuvą šiemet neteisėtai pateko daugiau nei 4,2 tūkst. migrantų.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Nuomuoja ir centre

Bet policija nereaguoja. Zmones kreipesi i apylinkes inspektoriu, sako neturi igaliojimu patikrinti. O gyventojai sulauke grasinimu is buto savininko. Nuomos sutarciu kontroles nera. Gal reiketu laikinai tobulinti istaymu spraga? Nuomos sektoriuje tikrai tvarkos nera.

Š..do

gabalai

Loni

Per tuos skėrius bus dar didesnis sergamumas, juk tie šliužai nevakcinuoti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS