Pasieniečiams įkliuvo vilkiko vairuotojas: medienos krovinį gabeno girtas | Diena.lt

PASIENIEČIAMS ĮKLIUVO VILKIKO VAIRUOTOJAS: MEDIENOS KROVINĮ GABENO GIRTAS

  • 0

Per Medininkų punktą iš Baltarusijos į Lietuvą vilkiku su puspriekabe važiavęs baltarusis į alkoholio tikrintuvą įpūtė 1,86 promilės.

Šeštadienį vakare prie sienos su Baltarusija esančiame Medininkų kontrolės punkte VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai tikrino į Lietuvą važiavusį krovininį automobilį „Volvo FH“ su puspriekabe „Schmitz Cargobull“. Iš Baltarusijos buvo gabenamas medienos krovinys. Transporto priemonės buvo su baltarusiškais numeriais.

Dokumentų patikros metu VSAT pareigūnai iškart pamatė, kad vilkiko vairuotojas, 33-ejų baltarusis, yra girtas: nuo jo tvoskė smarkus alkoholio kvapas, vyro judesiai buvo nekoordinuoti, o kalba – nerišli.

Vairuotojui, kuris turėjo tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus, netrukus buvo nustatytas 1,86 prom. girtumas.

Baltarusį pasieniečiai perdavė į Medininkų punktą atvykusiems policijos pareigūnams. Vilkikas su puspriekabe ir mediena liko Medininkų punkte. Juo turėtų pasirūpinti transporto priemonių ir krovinio savininkai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS