Prieš teismą stos iš parduotuvės 20 tūkst. eurų pavogę bendrininkai | Diena.lt

PRIEŠ TEISMĄ STOS IŠ PARDUOTUVĖS 20 TŪKST. EURŲ PAVOGĘ BENDRININKAI

  • 0

Teismui perduota byla, kurioje buvusi „Iki“parduotuvės kasininkė ir jos draugas kaltinami imitavę apiplėšimą ir iš parduotuvės pavogę 20,5 tūkst. eurų.

Kaip pranešė prokuratūra, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų kovo 6-osios vakarą, kai pranešta, jog į Architektų gatvėje esančią parduotuvę „Iki“ užėjo vyras ir grasindamas į ginklą panašiu daiktu liepė kasininkei iš seifo išimti pinigus.

Inkasacijai paruoštus maišus su pinigais jis susidėjo į kuprinę ir, trenkęs kasininkei per galvą, pasišalino iš parduotuvės.

Parduotuvę valdančiai bendrovei „Palink“ buvo padaryta 20 tūkst. 489 eurų žala.

Vilniaus Kriminalinės policijos pareigūnai netrukus atskleidė nusikaltimą ir jau kovo viduryje buvo kreiptasi į teismą dėl įtariamųjų suėmimo.

Tyrimo metu nustatyta, kad iš anksto susitarę ginkluotą plėšimą imitavo bei pinigus iš „Iki“ parduotuvės pavogė anksčiau nukentėjusiąją pripažinta parduotuvės kasininkė bei jos draugas.

Vyras į parduotuvę vėlų vakarą pateko atsirakinęs pagalbines duris, nuo kurių raktą jam buvo davusi kasininkė.

Įtariamieji už, įtariama, pagrobtus pinigus įsigijo automobilį, pirko auksinį žiedą, drabužius, kitus daiktus.

Vaikinas praeityje jau buvo ne kartą teistas už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, sunkų sveikatos sutrikdymą ir kitus nusikaltimus. Jo draugė į teisėsaugos akiratį anksčiau nebuvo patekusi.

Abu kaltinamieji prisipažįsta padarę nusikalstamą veiką. Kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Byla perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS