Šnipiškėse – „Hyundai“ smūgis į stulpą

Šnipiškėse – „Hyundai“ smūgis į stulpą

2025-10-23 15:18 diena.lt inf.

Ketvirtadienio popietę Vilniuje, Šnipiškių mikrorajone, moters vairuojamas automobilis rėžėsi į gatvės apšvietimo stulpą.

Šnipiškėse – „Hyundai“ smūgis į stulpą
Šnipiškėse – „Hyundai“ smūgis į stulpą / Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje | Trikojis Vilniuje“ nuotr.

Pasak Vilniaus apskrities policijos pareigūnų, pranešimas apie eismo nelaimę sostinės Linkmenų gatvėje buvo gautas spalio 23 d. 13.57 val.

Kaip teigė liudininkė, automobilis „Hyundai“ atsitrenkė į kelio ženklą, kuris po smūgio nukrito ant kelio. Transporto priemonę vairavo maždaug 35 metų moteris. Ji – sąmoninga, vaikščiojo, bet nekalbėjo.

Į įvykio vietą buvo išsiųsti policijos pareigūnai ir medikų brigada. Kaip paaiškėjo, automobiliu vairuotoja rėžėsi į gatvės apšvietimo stulpą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra