Sulaikytas vyras, įžūliai apiplėšęs neįgalią senolę Trakų rajone | Diena.lt

SULAIKYTAS VYRAS, ĮŽŪLIAI APIPLĖŠĘS NEĮGALIĄ SENOLĘ TRAKŲ RAJONE

  • 1

Vilniaus ir Trakų policijos pareigūnai sulaikė 28 metų vyrą, įžūliai apiplėšusį senolę iš Čižiūnų kaimo. Įtariamasis uždarytas į areštinę, šiandien bus kreipiamasi į teismą dėl jo suėmimo.

Sausio 14 d. apie 20 val. Trakų rajono policijos pajėgos operatyviai reagavo į pagalbos šauksmą iš Aukštadvario seniūnijos Čižiūnų kaimo. 80 metų senolė pranešė, kad į jos namus įsibrovė kaukėtas vyras, kuris, pagrasinęs peiliu, reikalavo pinigų. Pagrobęs piniginę su pinigais, telefoną ir prožektorių, vyras skubiai pasišalino.

Atvykusiems policijos pareigūnams tąkart nepavyko sulaikyti įsibrovėlio „karštais pėdsakais“. Pasitelktas policijos tarnybinis šuo pareigūnus nuvedė iki tolėliau esančio kelio važiuojamosios dalies.

Trakų rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuris buvo pavestas tirti sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams. Jungtinė pareigūnų grupė jau po savaitės intensyvaus darbo nustatė galimą įtariamąjį, kurio sulaikymą apsunkino tai, kad jis neturėjo pastoviosios gyvenamosios vietos ir apsistodavo ar gyvendavo pas atsitiktinius pažįstamus Trakų ir Varėnos rajonuose.

Sausio 24-osios ankstyvą rytą sostinės kriminalistai ir Trakų rajono policijos pareigūnai surengė sulaikymo operaciją Padvarionyse, visai šalia Trakų ‒ sulaikytas 28 metų ankščiau du kartus teistas įtariamasis. Jis uždarytas į areštinę, šiandien bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės ‒ suėmimo jam skyrimo.

Pareigūnai mano, kad šis vyras yra padaręs ir daugiau tokio pobūdžio nusikaltimų ne tik Trakų rajone, todėl piliečių, nukentėjusių nuo šio įtariamojo, ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 700) 65372 arba (8 5) 271 6114.

Už plėšimą, padarytą panaudojus peilį, numatoma laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

jooo

tai daba tures stogą virš galvos kur miegot šiltai maisto gaus sociai ..ir kokia cia bausmė benamiui plėšikui?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS