Vilniaus prekybos centre išsiliejo druskos rūgštis, evakuoti žmonės | Diena.lt

VILNIAUS PREKYBOS CENTRE IŠSILIEJO DRUSKOS RŪGŠTIS, EVAKUOTI ŽMONĖS

Vilniuje, Vikingų gatvėje veikiančiame prekybos centre „Senukai“ išsiliejus cheminei medžiagai evakuoti pirkėjai ir darbuotojai.

Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas Giedrius Vaičiulis pranešimas apie prekybos centre išsiliejusią cheminę medžiagą – druskos rūgštį buvo gautas 14.56 val.

„Kėlė paletę ir kažkokiu būdu ji krito – gal krautuvas, gal kokia žmogaus klaida buvo“, – teigė jis.

Kiek druskos rūgšties išsiliejo, nežinoma.

„Druskos rūgštis yra aitraus kvapo, gal pažeisti kvėpavimo takus“, – G.  Vaičiulis.

Prekybos centras buvo evakuotas. 

Druskos rūgštis yra aitraus kvapo, gal pažeisti kvėpavimo takus.

Pirminiais duomenimis, per incidentą žmonės nenukentėjo.

G. Vaičiulis negalėjo pasakyti, kiek truks šios cheminės medžiagos  neutralizavimo darbai: „Sunku pasakyti šiuo momentu“. 

Vėliau jis BNS pranešė, kad apie 16 val. išsiliejusi cheminė medžiaga buvo surinkta ir sutvarkyta: „Jau likviduota, vyksta baigiamieji darbai“. 

Pasak jo, dėl Visuomenės sveikatos centras teiks rekomendacijas dėl prekybos centro atidarymo. 

„Mūsų prioritetinė užduotis šiuo metu – užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą. Preliminariais duomenimis, dėl neapdairaus sandėlio darbuotojo kaltės buvo nuversti keli bakeliai su druskos rūgšties tirpalu. Operatyviai evakavome klientus ir darbuotojus, tuo pačiu apie incidentą pranešėme gelbėjimo tarnybai, kuri greitai neutralizavo ir surinko tirpalą.

Šiuo metu įvykio vietoje yra visos atitinkamos tarnybos ir įvykis lokalizuotas. Norime būti visiškai tikri, kad žmonių sveikatai negresia net menkiausias pavojus, todėl parduotuvę uždarysime kol patalpos visiškai išsivėdins ir bus saugios tiek darbuotojams, tiek klientams“, – situaciją komentavo prekybos centro „Senukai“ atstovė Lina Klakauskienė.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Asta

neduok Dieve kad taip atsitiko gerai kas gerai baigėsi galėjo žūti zmones

SUSIJUSIOS NAUJIENOS