Vilniaus rajone sulaikytas vyras: vairavo girtas ir nesilaikė saviizoliacijos | Diena.lt

VILNIAUS RAJONE SULAIKYTAS VYRAS: VAIRAVO GIRTAS IR NESILAIKĖ SAVIIZOLIACIJOS

  • 2

Vilniaus rajone pasieniečiai sulaikė girtą automobilio „VW Passat“ vairuotoją. Pusantros promilės įpūtęs Vilniaus rajono gyventojas taip pat gavo baudą už saviizoliacijos pažeidimą, mat neseniai lankėsi Baltarusijoje.

Ketvirtadienio vakarą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos pareigūnai Vilniaus rajono Šulgių kaimo prieigose patikrinti sustabdė automobilį „VW Passat“ baltarusiškais numeriais. Vos pažvelgę į vairuotoją pasieniečiai suprato – 53-ejų Vilniaus rajono gyventojas vairuoja apsvaigęs nuo alkoholio.

Vyras kalbėjo nerišliai, išlaipintas iš automobilio svirduliavo, nuo jo sklido alkoholio tvaikas. Pasieniečiai taip pat išsiaiškino, kad šis vairuotojas neseniai lankėsi Baltarusijoje, todėl turėjo iš jos grįžęs izoliuotis. Šios tvarkos jis nepaisė ir išvykęs iš namų pažeidė 14-os dienų jam paskirtą privalomos saviizoliacijos nurodymą.

VSAT pareigūnai Vilniaus rajono gyventoją sulaikė ir iškvietė policininkus. Šie vairuotojui nustatė 1,49 prom. girtumą. Už saviizoliacijos pažeidimą pasieniečiai vyrui skyrė 250 eurų baudą.

Pažeidėją ir jo mašiną VSAT pareigūnai perdavė policininkams, kurie tiria šį įvykį.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Balsuoti galima, o kodel

Tai kodel negalima saviizoliuotis automobilyje?

C

Vėl neapykantos kurstymas ir lenkų teisių pažeidimas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS