Vilniaus teismo teisėjui E. Juozėnui iškelta drausmės byla | Diena.lt

VILNIAUS TEISMO TEISĖJUI E. JUOZĖNUI IŠKELTA DRAUSMĖS BYLA

Teisėjų etikos ir drausmės komisija Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjui Edvardui Juozėnui iškėlė drausmės bylą.

Ji iškelta penktadienį, apsvarsčius advokatės teikimą dėl teisėjo galbūt padarytų teisėjo vardą žeminančių veiksmų, pranešė Nacionalinė teismų administracija.

Advokatės teikime nurodyta, kad teisėjas E. Juozėnas, nagrinėdamas civilinę bylą, per teismo posėdį rodė savo viršenybę, aroganciją, nesudarė sąlygų pasisakyti pareiškėjui kaip advokatui, tokiu būdu demonstruodamas išankstinį, tendencingą neigiamą nusistatymą jos atžvilgiu.

Komisija, įvertinusi teikimo medžiagą, nusprendė, kad teisėjo E. Juozėno veiksmuose nagrinėjant civilinę bylą yra Teisėjų etikos kodekso pažeidimo požymių ir priėmė sprendimą iškelti drausmės bylą. Ji bus perduota nagrinėti Teisėjų garbės teismui.

22 metus teisėju dirbantis E. Juozėnas nagrinėja civilines bylas.

Teisėjų garbės teismas, išnagrinėjęs drausmės bylą, sprendimu gali nutraukti drausmės bylą, jeigu nemato drausminės atsakomybės pagrindo, jei praleistas terminas šiai bylai iškelti. Jis taip pat gali apsiriboti drausmės bylos svarstymu arba skirti drausminę nuobaudą: pareikšti pastabą, papeikimą ar griežtą papeikimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Marcelo

Reto įžūlumo chamas

...

Tai AR tas teisėjas neėmė, ar - su kitais nesidalijo?..

cha ...,,teiseju varda zeminanciais veiksmais,,,

o dar imanoma zemiau pazemint ta teiseju varda ???? manau zemiau ,,,teisejo,,, vardo tik triaukstis keiksmazodis.....dabar siam a lia teisejuj --tokiu paciu teiseju etikos -drausmes ,,,komisija,,, --isreiks nepasitenkinima ir paskelbs prie brendzio ir kavutes --zodiny papeikima a lia ,,teisejuj,,,edvarduj

SUSIJUSIOS NAUJIENOS