Vilnietis nusikalto ir Prancūzijoje, ir Lietuvoje | Diena.lt

VILNIETIS NUSIKALTO IR PRANCŪZIJOJE, IR LIETUVOJE

  • 0

Sostinės oro uoste pasieniečiai sulaikė vilnietį, kuris iš Prancūzijos buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus, o Lietuvoje ieškotas dėl nusikaltimo padarymo.

Sekmadienį Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Prancūzijos sostinės Paryžiaus už šalies įstatymų pažeidimus išsiųstą 43-ejų Vilniaus gyventoją. Dokumentų patikrinimo metu nustatyta, kad jis kaip įtariamasis nusikaltimo padarymu Lietuvoje Vilniaus policijos ieškotas beveik 8 metus.

Pasieniečiai sulaikytą vyrą pristatė į sostinės oro uosto užkardos patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Beje, praėjusį ketvirtadienį Vilniaus oro uoste pasieniečiai buvo sulaikę rietaviškį, kuris irgi iš Prancūzijos buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus, o Lietuvoje ieškotas dėl nusikaltimo padarymo.  22-ejų Rietavo gyventojo kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu nuo praėjusių metų spalio 20 d. ieškojo Klaipėdos apskrities policija. Pasieniečiams įkliuvęs vyras irgi buvo perduotas policijos pareigūnams.

2020 m. VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 1775 dėl įvairių priežasčių ieškotus asmenis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS