Vilniuje demaskuoti du aplinkos teršėjai: vienas – dar ir be teisės vairuoti | Diena.lt

VILNIUJE DEMASKUOTI DU APLINKOS TERŠĖJAI: VIENAS – DAR IR BE TEISĖS VAIRUOTI

  • 2

Vilniaus aplinkosaugininkai gegužės 5-ąją gavę informacijos apie aplinkos teršėją atliekomis, jau kitą dieną nustatė užsienio pilietį, miško vietovę Vilniuje užteršusį automobilių ardymo ir statybinėmis atliekomis. Penktadienį buvo sulaikytas dar vienas asmuo, didelį kiekį atliekų gabenantis į tą pačią vietą.

Užsienio pilietis nuomota transporto priemone miško vietovėje Kirtimų gatvėje, Vilniuje, atsikratė automobilių ardymo ir statybinėmis atliekomis.

Atlikdami tyrimą, aplinkosaugininkai bendradarbiavo su bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais ir išaiškino pažeidimą padariusį asmenį.

Miško teršėjas įpareigotas atliekas priduoti atliekų tvarkytojams. Jam gresia bauda nuo 3 tūkst. iki 4 tūkst. 300 eurų, nurodoma Aplinkos apsaugos departamento pranešime.

Penktadienį Vilniaus aplinkosaugininkai, apie teršimą atliekomis gavę dar vieną pranešimą, nustatė į tą pačią vietovę atliekas vežantį kitą pažeidėją.

Pareigūnai, skubiai nuvykę į vietą, nustatė, kad asmuo mikroautobusu į mišką gabeno daugiau nei 10 kubinių m pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų (tarp jų buvo ir šiferio).

„Teršėją pavyko sulaikyti pačiu laiku, kai atliekos dar nebuvo iškrautos. Kadangi asmuo buvo nusiteikęs agresyviai ir atsisakė pateikti asmens dokumentą, teko iškviesti policijos pareigūnus“, – sako Vilniaus aplinkosaugininkas Edgaras Skrebė.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad asmuo neturi nei teisės vairuoti transporto priemonę, nei reikiamų mikroautobuso dokumentų.

Asmeniui dėl neteisėto atliekų surinkimo ir vežimo gresia bauda nuo 2 tūkst. iki 4 tūkst. 100 eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Gabrielius

VATNYKAI, va tokie VATNYKAI ZUDO LIETUVOS GAMTA !!! Karuti i rankas ir tegu isvalo VISA MISKA,

Nikis

vienas — be teisės vairuoti, kitas — be teisės susirašinėti.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS