Vilniuje girto vairuotojo mirtinai partrenkta dviratininkė – režisieriaus Š. Barto dukra | Diena.lt

VILNIUJE GIRTO VAIRUOTOJO MIRTINAI PARTRENKTA DVIRATININKĖ – REŽISIERIAUS Š. BARTO DUKRA

  • 28

Naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje, Antakalnio g., įvyko tragiška avarija, kurioje žuvo jauna moteris. Paaiškėjo, kad ji – žymaus Lietuvos kino režisieriaus Šarūno Barto dukra.

Kaip jau skelbėme, apie 00.25 val. lengvasis automobilis automobilis „Hyundai“ partrenkė ir mirtinai sužalojo dviratininkę.

Žiniasklaidoje buvo pasirodę informacijos, kad atvykę greitosios pagalbos medikai moterį (apie 30 metų amžiaus) dar kurį laiką gaivino, tačiau vėliau buvo konstatuota jos mirtis.

Policijos departamentas pranešė, kad automobilio vairuotojas (gimęs 1985 m.) buvo neblaivus. Į alkotesterį jis pripūtė 1 prom.

Automobilio ir dviratininkės susidūrimas buvo gana stiprus, automobilis smarkiai apgadintas. Vilniaus policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi įvykio aplinkybes.

Kaip trečiadienį pranešė portalas delfi.lt, partrenkta mergina – kino režisieriaus Š. Barto dukra, aktorė Ina Marija Bartaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (28)

Kopustas.

Pasiims gerą advokatą ir apibėks Lietuvos Įstatymus Valso Žingsneliu.

Kopustas.

Nu ir jam nieko nebus, nes cia lietuva ir tokia valdzios tvarka.

Anonimas

pilna tu asilu su tackem,tupi prie baranku ir nenuilstamai pliurpe ir zaidzia su ismaniaisiais,stai nuo cia ir nelaimes,nes zvelgti i kele nera laiko
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS