Ne juokais įsiuto: per paliktą pareigūnų automobilį negalėjo išvažiuoti pusvalandį | Diena.lt

NE JUOKAIS ĮSIUTO: PER PALIKTĄ PAREIGŪNŲ AUTOMOBILĮ NEGALĖJO IŠVAŽIUOTI PUSVALANDĮ

Su vaiku Respublikinėje Kauno ligoninėje gulėjusi kaunietė Diana labai laukė, kuomet galės grįžti namo. Trečiadienį ta lemtinga akimirka pagaliau išaušo, tačiau išvyką apkartino pareigūnai. Pasak moters, net pusvalandį jų automobilis buvo numestas vidury automobilių stovėjimo aikštelės, todėl išvažiuoti nebuvo jokių šansų. Policijos atstovai teigia, kad reikėjo nedelsiant reaguoti į ligoninėje įvykdytą vagystę.

Su portalo kauno.diena.lt žurnalistais Diana susisiekė apie 14 val. Moteris pasakoja, kad ji buvo ne vienintelė, atsidūrusi šioje nepavydėtinoje situacijoje.

„Dar būdami ligoninės viduje pastebėjome, kad mūsų automobilis, stovėjęs aikštelėje, užstatytas. Mūsų su vaiku atvažiavęs pasiimti vyras jį paliko tvarkingai pastatytą. Galvojome, kad kol viską susitvarkysime, pareigūnai tikrai bus patraukę savo transporto priemonę, tačiau klydome. Nuo to laiko praėjo geros 20 minučių, tačiau atėję prie savo automobilio supratome, kad greit į namus neišvažiuosime. Dar ir lauke teko stoviniuoti kokias 10 minučių. Be mūsų išvažiuoti negalėjo dar kokios penkios transporto priemonės. Vairuotojai buvo pikti ir galiausiai pasikvietė ligoninės apsaugos darbuotoją“, – įvykių seką dėsto pašnekovė ir priduria, kad vaizdo medžiagoje nesimato, jog dešinėje pusėje taip pat stovi mašina – išvažiuoti nekliudžius kurio nors automobilio buvo neįmanoma.

Jos teigimu, į aikštelę atėjęs apsaugos darbuotojas iš pradžių paskambino Bendruoju pagalbos telefonu 112, o galiausiai, kad viskas vyktų greičiau, nuėjo į ligoninę ieškoti pareigūnų.

„Galiausiai vienas jų atėjo, tiesiog įlipo į automobilį ir jį patraukė. Jokio atsiprašymo ar kitos reakcijos“, – stebėjosi moteris.

Pasiteiravus, kokių nepatogumų šis įvykis moteriai sukėlė, Diana nedaugžodžiavo: „Jei ne mažas vaikas, tai tiek to – nesunku palaukti ir tą pusvalandį. Bet kai mažas vaikas ką tik po ligoninės zirzia, nes labai nori namo, tai išties sudėtinga ir sukelia daug neigiamų emocijų.“

Pokalbio pabaigoje kaunietė metė užuominą apie tai, kad jei, tarkim, būtų atvirkštinė situacija – kažkas užstatytų pareigūnų automobilį – tai, greičiausiai, žmogaus automobilis būtų nutemptas į aikštelę ir vairuotojas gautų baudą.

Pareigūnai nedelsiant reagavo į gautą gydymo įstaigoje gulinčio gyventojo pranešimą.

Reagavo į vagystę ligoninėje

Paprašėme pareigūnų atstovų pakomentuoti šią situaciją. Kauno policijos atstovė Justina Kazragytė teigia, kad apie 11.55 val. buvo gautas pranešimas apie Kaune, Hipodromo g., gydymo įstaigoje, vienoje iš palatų įvykdytą vagystę.

„Pareigūnai nedelsiant reagavo į gautą gydymo įstaigoje gulinčio gyventojo pranešimą, siekė operatyviai suteikti laukiamą pagalbą, todėl tarnybinį policijos automobilį paliko stovėti ne tam skirtoje vietoje, tačiau taip, kad galėtų pravažiuoti greitosios medicinos pagalbos automobiliai bei kitas transportas“, – aplinkybes patikslino policijos atstovė.

J. Kazragytės teigimu, pasitaiko situacijų, kuomet siekiant operatyviai reaguoti į gyventojų pranešimus tarnybinį automobilį tenka palikti taip, jog kiti vairuotojai gali laikinai patirti menkų nepatogumų, todėl gyventojų už tai atsiprašoma ir dėkojama už supratingumą.

Laukiame Respublikinės Kauno ligoninės komentaro.

Gairės: Respublikinė Kauno ligoninė, ligonines aikstele, užstatyti automobiliai, pareigūnai, pareigūnai užstatė automobilius, skaitytojo naujiena
Rašyti komentarą
Komentarai (30)

xxx

Reportazo heroje grynai kaimiete, jauciu vyras jai nupirko teises Gariunuose, tai matosi kad nelabai sugeba vairuoti, jei negali ant paprasciausio saligatvio siek tiek uzvaziuoti ir nuvaziuoti. Grynai ozka, nepavydzio tokios vyrams :D

eilinė situacija

Policininkai irgi žmonės - palieka savo auto kaip ir dauguma lopų. Ir elgiasi taippat (na gal kiek geriau - į snukį nepasiūlo prieš patraukdami).

protas

Policininkai mašiną turėjo palikti ant laisvo bėgio ir tada nebūtų konfliktinės situacijos: žmonės ją pastūmėtų per 1 metrą ir važiuotų savo keliais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS