Akcija „Tvari biblioteka“: naujam gyvenimui prikels papuošalus | Diena.lt

AKCIJA „TVARI BIBLIOTEKA“: NAUJAM GYVENIMUI PRIKELS PAPUOŠALUS

Klaipėdos savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje jau 22-ąjį kartą rengiama akcija "Tvari biblioteka". Ji ir vėl kvietė klaipėdiečius ieškoti originalių būdų prisidėti prie žemės resursų išsaugojimo ateities kartoms.

Bibliotekos padaliniuose vyko įvairios tvarumo temai skirtos akcijos. Kai kurios jų tęsis iki pat metų pabaigos.

Šios bibliotekos Pempininkų padalinyje iki spalio 31-osios vyks akcija "Padovanok bibliotekai nebereikalingą papuošalą".

Pasak padalinyje dirbančių bibliotekininkių, ši akcija skirta prikelti nereikalingais tapusius papuošalus naujam gyvenimui.

"Jau surinkta nemažai įdomių papuošalų: karolių, segių, auskarų – už tai labai dėkojame žmonėms. Tačiau norime paprašyti nereikalingas grožybes dovanoti ištisus metus, jos bus panaudotos edukacijų veikloms", – pasakojo bibliotekininkės.

Norime paprašyti nereikalingas grožybes dovanoti ištisus metus, jos bus panaudotos edukacijų veikloms.

Atnešti galima visus papuošalus, kurių nebesinori nešioti, tačiau gaila išmesti, nes, tarkim, asocijuojasi su tam tikrais prisiminimais. Tinka ir įvairūs auskarai, kai iš dviejų liko tik vienas.

Minėtame padalinyje startuos klubas "Užsiėmimai sielai" – bus gaminami įvairūs rankdarbiai.

"Su klubo nariais gaminsime rankdarbius, kuriems įvairiausi blizgučiai greitai išnaudojami. O metų pabaigoje gyventojų dovanotais papuošalais tikimės išskirtinai papuošti kalėdinę eglutę", – džiaugėsi bibliotekininkės.

Penktadienį kelias valandas I.Kanto bibliotekoje, esančioje Turgaus gatvėje, vyko ir edukacinės dirbtuvės "Ieškant tvarumo: vilnos virsmas". Menininkė Oksana Graužinienė klaipėdiečius mokė pasigaminti naujų papuošalų.

Jaunimo padalinyje, įsikūrusiame Tilžės gatvėje, planuojami knygų mainai "Suteik savo knygoms naują gyvenimą". Skaitytojai bus raginami keistis mėgstamomis knygomis.

Dar kelios tvarumo akcijos vyko ištisą savaitę.

Per akciją "Bibliotekoje auga visi" klaipėdiečiai buvo raginami nereikalingus daigelius atnešti į "Kauno atžalyno" padalinį. Norintieji juos pasiėmė, o likę daigeliai rado prieglobstį bibliotekos terasos darže.

Taip pat vyko žygis "Žingsniuok su knyga". Klaipėdiečiai, užsukę į bet kurį I.Kanto bibliotekos padalinį, gavo Klaipėdos bibliotekų žemėlapį. Nugalėtojai, įveikę įvairius iššūkius, buvo apdovanoti knygomis ir išmaniosiomis apyrankėmis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS