Indo pretenzijos Klaipėdos universitetui atmestos | Diena.lt

INDO PRETENZIJOS KLAIPĖDOS UNIVERSITETUI ATMESTOS

Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė sprendimą civilinėje byloje, kurioje Klaipėdos universiteto absolventas iš Indijos norėjo prisiteisti įmoką už studijas. Baigiantis teismo procesui užsienietis padidino savo reikalavimą iki 38 milijonų eurų. Teismas ieškinį atmetė.

Magistro diplomą įgijęs Myilsamy Murugasamy kreipėsi į teismą, pareikšdamas, kad studijos buvusios nekokybiškos, universitetas nesilaikęs sudarytos sutarties sąlygų, diskriminavęs jį dėl tautybės, todėl svetimšalio lūkesčiai nebuvę patenkinti. Savo pareiškime teismui užsienietis pažėrė daug priekaištų universitetui kaip institucijai ir jos darbuotojams, kurie įvardinti trečiaisiais asmenimis.

Ieškinys siekė beveik 5 tūkst. eurų, tiek, kiek šis asmuo sumokėjo už mokslą Klaipėdos universitete. Jau baigiant nagrinėti bylą elektroniniu paštu ieškovas patikslino ieškinį ir padidino reikalavimus universitetui iki 35 milijonų eurų.

Šį prašymą teisėjas išskyrė į atskirą bylą, mat jis neatitiko įstatymo raidės. Sužinojęs apie tai M.Murugasamy padidino reikalavimą iki 38 milijonų eurų. Šio prašymo teismas netenkino.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Anonimas

Tegu vaziuoja i savo pindija sventom karviem uzpakalius valiti :-)

Apsaugok Dieve, universitetą

Nuo karo, maro ir tokių siaubo "studentų". ....Helovynas jau tikras, baisesnis už baisų...

Vaidotas

Vaziuok tu namo kosmonaute,pinigu negausi ir tiek.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS